Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż LPG w Łodzi


Bartollini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna jeżdżę QQ J10 2.0 140km z 2007 roku 157tyś na liczniku. Chciałbym założyć instalację LPG, byłem w kilku firmach w Łodzi i raczej niechętnie gazownicy podchodzili do tematu. Jakoś bez przekonania. Na forum też sa różne opinie na temat gazowania tego silnika (kosztowna regulacja luzow, wypalanie gniazd zawodowych, spalone katalizatory). Czy ktoś mógłby polecić mi warsztat w Łodzi, który chętnie i rzetelnie podejdzie do sprawy? Chciałbym nie narobić sobie więcej problemów i związanych z nimi kosztów. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gaz Stefanowski, dobra firma . Jesli oni powiedzą że można montować to zakładaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedzwoniłem do nich i przesłali mi wycenę na 2 instalacje do wyboru Stag i Lovato. Zakładałeś też u nich instalację jeśli tak to kiedy i jak się sprawuje?

Wspominali też o delikatnych gniazdach zaworowych i że trzeba kontrolować luzy, ale powiedzieli też, że w kilkunastu QQ montowali instalacje i nikt nie wracał z większymi problemami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich montowałem instalację w 2009 roku w Oplu Vectrze , działała bez zarzutu...Miałem STAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...