Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Pulsar 1.2 dig-t 2015 - kasowanie inspekcji?


rafalp

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Zrobiłem sobie serwis Pulsarka (olej, filtry) i na koniec chciałem zresetować inspekcje...

To co znalazłem w necie to reset w menu samochodu (maintanance->service)... nic tam nie miałem wpisane, wiec wrzuciłem 20kkm... Ale to chyba nie do konca jest inspekcja serwisową, tylko tam jakis licznik...

 

Może tu wystarczy... Ale wydaje mi się że jednak jest coś więcej co o wymianie "powie" komputerowi a nie kierowcy..

 

Robiliście coś takiego w swoich pulsarach?

 

Pozdr

 

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko zwykły licznik, nic więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko zwykły licznik, nic więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mi się tak wydaje... pytanie jak skasować te właściwą inspekcje?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma właściwej inspekcji :) pod tym względem komputer Pulsara jest dość prymitywny, a co za tym idzie totalnie nieupierdliwy (i chwała za to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maintenance - Utrzymanie (konserwacja). Przypominanie o czynnościach konserwacyjnych
 Wskaźnik wymiany oleju silnikowego i filtra (Oil and Filter) - wskaźnik pojawia się po upływie ustawionego przez Ciebie czasu do wymiany oleju silnikowego i filtra. Możesz ustawid lub zresetowad odległośd, po której należy wymienid olej silnikowy i filtr.
1. Użyj przycisków Góra/Dół, aby wybrad [Settings] i naciśnij ENTER
2. Wybierz [Maintenance], a następnie *Service+ za pomocą przełączników Góra/Dół i ENTER. W menu *Service+ użyj przycisków Góra/Dół , aby nawigowad między opcjami menu i naciśnij ENTER, aby ustawid lub zresetowad odległośd, po której należy wymienid olej silnikowy.
Aby zapoznad się ze schematem czynności konserwacyjnych oraz ich interwałami, zajrzyj do Instrukc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...