Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 przesiadka na T32 visia


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję swoje autko. Będzie dostępny od września za 12 tysi. W salonie przy odkupie chcą dać 11. Gratis prawie nowe letnie Nokiany i grube jeszcze Scorpiony Pirelli. Auto ma oryginalne 160 tysi. i kupiłem je w salonie YAMA w Bydgoszczy. Wersja 2wd Columbia. Za rok trzeba wymienić łańcuch (jest wciąż oryginalny). A tak wszystko sprawne i jeszcze długo posłuży. Sprzedaję bez CB i bez Audio Clarion+kamera i bez rurek. Zostawiam za to radio oryginalne, nigdy nie używane i schowki.

Stan: amortyz., hamulce, maglownica, skrzynia, światła, całe zawieszenie, sprzęgło, karoseria, elektryka, klimatyzacja, chłodzenie, wydech: dobre.

Płyny, świece i filtry wymienione z olejem teraz.

Kupuje T32 w wersji najuboższej Visia. Kolor pomarańczowy metalik. W dizlu 1.7dci 150km. chciałem t31 w benzynie ale są nie do dostania od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.

Największy zwolennik benzyny  na forum przesiada się na Diesla?

W dodatku z silnikiem ,który jest jeszcze wielka niewiadomą..

Świat zwariował!:o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż chwalił co ma, a marzył o dieslu. To tak jak z grubo żoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie

Ja będę jeździł Grandzią 2.4 a żona (chuda raczej) będzie jeździła Ixem. Dizla wybrałem bo jest tańszy od benzyny i wiadomo będzie sprawiał problemy. Myślę, że podobne do 1.5dci. Czyli po 100 tysiach filterek i system mocznikowy a 200 tysiach będzie do remontu wtryski, koło, sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, karibox1 napisał:

nie nie nie

Ja będę jeździł Grandzią 2.4 a żona (chuda raczej) będzie jeździła Ixem. Dizla wybrałem bo jest tańszy od benzyny i wiadomo będzie sprawiał problemy. Myślę, że podobne do 1.5dci. Czyli po 100 tysiach filterek i system mocznikowy a 200 tysiach będzie do remontu wtryski, koło, sprzęgło.

Filterek problemy moze sprawic nawet i wczesniej.Wszystko zalezy kto ,gdzie i jak bedzie jeździl.

Co do reszty-wtryski,kolo,sprzegło to mity,powielane przez tych co jeździc dieslami nie umią lub kupili uzywane gdzie naliczniku było ze 160 tys z a faktycznie grubo powyzej 300tys.km i wiecej.

Diesel uzytkowany prawidłowo -nie bedzie sprawiał zadnych problemow-predzej buda zgnije-co moge potwierdzic osobiście  jeżdząc wyłacznie Dieslami od 1997r(nabyte wszystkie uzywane -Seat,VW,BMW,Audi ,X-trail x3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kochani wiem, że wszyscy czekaliście z wypiekami na te informację. Stało się sprzedałem xa. Prawda jest taka, że mega żałuję. Zszedł za 12200. Co to było za autko eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już płynie od miesiąca do mnie albo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...