Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
YATES

Sprzedam Nissan JUKE 1,5 dci bogata wersja

Recommended Posts

YATES
Posted (edited)

Sprzedam samochód marki Nissan JUKE z silnikiem 1,5 dci 110KM, skrzynia manualna 6 biegów . Samochód ma rok produkcji 2011 ale z salonu wyjechał w 2012 roku i taka jest data pierwszej rejestracji. Samochód jest oczywiście sprawny , jak na swoje lata bardzo zadbany. Przy przebiegu 125 tys km wymieniłem w nim kompletny rozrząd z pompą wody. W 2018 roku kupiłem do auta nowy akumulator. Dwa miesiące temu wymieniony był filtr paliwa i komplet czterech świec żarowych. W aucie zawsze olej i filtr oleju był wymieniany co 10 tys km , zawsze stosuję olej z wyższej półki dedykowany do tego silnika czyli olej Liqui Moly TOP TEC 4400 5W30 ( cena 220zł za 5L) , kupującemu mogę przekazać dwie bańki tego oleju z dwóch ostatnich wymian . W bańkach zostało trochę oleju , bo silnik nie spala oleju i nie ma konieczności robienia dolewek. 
Świeży przegląd ważny do 5 kwietnia 2020 roku, ubezpieczenie OC + AC + Assistance ważne do 5 kwietnia 2020 ( zapłacona rata na pierwsze półrocze). Samochód jest w 100% bezwypadkowy i przebieg jest w 100% oryginalny . Samochód ma oryginalny lakier , żaden element nigdy nie był malowany , można śmiało sprawdzić miernikiem grubości. Szyby wszystkie oryginalne , fabryczne. Mogę to zagwarantować gdyż auto kupiłem wiosną 2017 od swojej siostry , która kupiła go jako nowy w salonie Nissana ( mogę to udowodnić ewentualnemu kupującemu). 
Nissan ten ma bardzo bogate wyposażenie fabryczne między innymi:
- automatyczna klimatyzacja oczywiście sprawna
- radio z dużym ekranem, nawigacją fabryczną aktualizowaną w 2018 roku. 
- fabryczna kamera cofania
- światła do jazdy dziennej LED 
- czujnik deszczu
- składane elektrycznie lusterka zewnętrzne
- elektryczne szyby przód i tył
- centralny zamek ( dwa kluczyki)
- multifunkcyjna kierownica
- fabryczny zestaw głośnomówiący do rozmów
- trzy tryby jazdy ( ekonomiczny, normalny i sportowy)
- tempomat
- oryginalne alufelgi 17 cali
- system keyless entry czyli zapalanie bezkluczykowe na przycisk ( kluczyk można mieć w kieszeni , torebce), otwieranie samochodu również bezkluczykowe. 

Dla zainteresowanych mogę podesłać więcej zdjęć na e-maila. 
W cenie prezentowanej w ogłoszeniu dodam komplet 4 opon zimowych na felgach 16 cali. 
Samochód można obejrzeć w Żywcu raczej od poniedziałku do piątku. 
Handlarzom proponującym 25 tys zł serdecznie dziękuję. 
Zapraszam raczej osoby prywatne, które szukają dla siebie auta pewnego, bez przeszłości wypadkowej z autentycznym przebiegiem.

Tutaj ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/nissan-juke-1-5-dci-sprzedaz-prywatna-CID5-IDzQ161.html#5fb74106f1

Więcej zdjęć na mogę wysłać maila. 

IMG_20190508_155736.jpg

Edited by YATES

Guest
This topic is now closed to further replies.