Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Swap w navarze D22 z 2,5 na 2,7 TD z Terrano.


wojbal2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na Forum Nissana. Jestem nowym użytkownikiem.

Mam problem z napędem po swapie w navarze D22 z 2,5 na 2,7 TD z Terrano. Podczas jazdy objawia się to hałasem na biegu 4 i 5. Strasznie hałasuje napęd przy większej prędkości. Podpowiedz jeżeli podjeżdżam pod wzniesienie hałas trochę ustępuje - pod obciążeniem. Na pozostałych biegach jest ok. Przy przełączeniu biegu 4 i 5 jest zgrzyt. Wymieniłem reduktor. Po wymianie również hałasuje może trochę mniej. Objawy te same. Dodatkowa informacja mam zaspawany tylni most. Nie wiem czy to ma wpływ na ten hałas. Nie chcę podpowiadać ale wydaje mi się, że to jednak skrzynia. Wątpię, że drugi reduktor jest uszkodzony. A może?

Samochód kupiłem wiedząc o usterkach, ale myślałem że szybko się z tym poradzę. Większość tematów rozwiązałem i naprawiłem. Samochód jest super i jestem z niego zadowolony. Chce dać terenówce KING CAB swoje wsparcie i serce.

Potrzebuję skorzystać z waszego doświadczenia, może ktoś miał podobne problemy i uporał się z nimi.

Z góry dzięki za pomoc. Z chęcią podzielę się moimi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...