Jump to content
YATES

Pytanie o plastiki w bagażniku

Recommended Posts

YATES

Mam do was pytanie . U mnie w Juke z 2011 roku nie ma koła zapasowego jest tylko mini kompresor i pianka uszczelniająca. Do bagażnika mam dwa plastikowe skrzynie , jedna duża na całą szerokość bagażnika , a druga mniejsza . Ta duża pasuje idealnie , wkładam ją jako pierwszą ale problem jest z drugą  tą w której jest zamocowana ta butelka z pianką i kompresor. Przymierzałem w każdej pozycji i nie pasuje mi ona do bagażnika. Poniżej zamieszczam zdjęcia. Może ktoś z was podpowie lub podeśle zdjęcie jak wygląda u was układ tych plastikowych skrzyń w bagażniku po podniesieniu tej płaskiej poziomej dywanikowej podłogi. 

IMG_20190514_112005.jpg

IMG_20190514_112024.jpg

IMG_20190514_112123.jpg

neq

Zestaw naprawczy nie powienien wejść w miejsce koła?

YATES
11 minut temu, neq napisał:

Zestaw naprawczy nie powienien wejść w miejsce koła?

Dzięki zaraz idę sprawdzić

siwy77

image.thumb.png.cab44767d76873da94e75865f55b9870.png

YATES

Faktycznie pasuje , dzięki za informacje. A jeszcze zapytam siwy77 jest na środku jakaś śruba , która dociska ten plastik aby nie drżał w czasie jazdy ?

siwy77
1 godzinę temu, YATES napisał:

Faktycznie pasuje , dzięki za informacje. A jeszcze zapytam siwy77 jest na środku jakaś śruba , która dociska ten plastik aby nie drżał w czasie jazdy ?

Ja u siebie mam koło zapasowe i jest przymocowane śrubą, przy zestawie naprawczym nie pomogę Ci.