Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qaskai - ktory delear daje najlepsze rabaty ?


pierwszynissan2019
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

hej, sprawdzalem juz kilku dealerow w warszawie ale pytanie u ktorego kupiliscie swojego qashkaia? ktory dał Wam najlepszy rabat?

PS. co sadzicie o siliniku nowym 1.3 benzyna i dieslu 115? 

to bedzie moj pierwszy nowy samochod. mysle o n-connecta z szyberdachem lub teknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś z Warszawy nie oznacza że tam musisz go kupować. Teraz papiery przesyłają mailem, pocztą, kurierem jak się chce więc czeka Cię tylko jeden wyjazd z tablicami aby odebrać autko. To nie używka że musisz go widzieć przed zakupem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z warszawskich to ja bym wybrał Japan Motor na Krasnobrodzkiej 5. Ale osobiście wybrałbym się do Płocka do AutoBud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, moge jechac na koniec Polski jak bedzie taniej chociaz o 1 tys. Dlatego pytalem jakie macie doswiadczenia z delerami. Gdzie kupowaliscie, gdzie mozna najwieksze rabaty otrzymac :)

kazda odpowiedz na wage zlota. Moj pierwszy nowy w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dość pieniędzy to weź Tecnę, N-connecta to takie minimum i jest OK ale Tecna to już super sprawa.
Co do silników to Ci nie doradzę.
Wszystkie aktualne silniki Nissana to porażka. Cały ten dołnsajzing to porażka.
Nie wiem czy nie skłaniałbym się bardziej do dizla, wydaje się być dynamiczniejszy i oszczędniejszy od tych wykastrowanych benzyniaków ale też nic specjalnego. Ani to nie ma momentu obrotowego ani kucy...
Chociaż pewnie znajdą się też inne (dobre) głosy o małych silnikach.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Tak tak, moge jechac na koniec Polski jak bedzie taniej chociaz o 1 tys. Dlatego pytalem jakie macie doswiadczenia z delerami. Gdzie kupowaliscie, gdzie mozna najwieksze rabaty otrzymac
kazda odpowiedz na wage zlota. Moj pierwszy nowy w sumie.
Dzwoń i pytaj.
Doświadczenie userów sie przyda ale salonów w Polsce jest mnóstwo.
Więcej niż Nas na forum.
:-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na otomoto lub olx, poszukaj nowego w takiej wersji wyposażenia jaka Tobie pasuje. Zadzwoń/napisz i poproś o oficjalną ofertę. Jeśli uważasz, że jest dobra pójdź do któregoś z salonów w Warszawie, przedstaw co dostałeś i powinieneś dostać nawet delikatnie lepszą ofertę od tego co wystawione najtaniej na otomoto. Ja tak zrobiłem z autem rodziców. Za samo auto więcej nie ugrałem ale np. komplet opon zimowych pirelli na ori felgach z czujnikami dostaliśmy w cenie samych opon, jakieś dywaniki, wkładki, darmowe serwisy i powłokę ceramiczną. Także warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mój znajomy kupował ojcu samochód to poświęcił 1 dzień żeby podzwonić po ofertach dealerów i kupił ....prawie 500 km od domu ale cena była najbardziej atrakcyjna....

Teraz nieważne gdzie kupisz, a przeglądy możesz robić w każdym ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u Dąbrowskich w Zabrzu. Cena była najlepsza i nawet ostatcznie obniżyli  mi na paliwo w drodze do domu, a to prawie 600km, z obsługi przedsprzedażnej byłem mega zadowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! dzisiaj obdzwonilem chyba z 10.....jutro kolejna runda i bede mial juz mniej wiecej poglad co tam mozna ugrac i zaczne negocjowac :) dam znac jak poszlo do Zabrza tez zadzwonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej rundzie podaj im swój target cenowy, tzn ile jesteś w stanie zapłacić i niech odpowiedzą czy mogą go spełnić.

To znacznie ułatwia sprawę. Często w pierwszej ofercie boją się podawać zbyt atrakcyjnej ceny bo nie wiadomo czy nie dzwoni przedstawiciel konkurencji aby wybadać jakie rabaty oferują.  Podane targetu sugeruje, że masz już konkretną ofertę oraz, że jesteś poważnie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u Dąbrowskich w Zabrzu. Cena była najlepsza i nawet ostatcznie obniżyli  mi na paliwo w drodze do domu, a to prawie 600km, z obsługi przedsprzedażnej byłem mega zadowolny
Ja też mam auto z ich salonu.
Mają bardzo dobre ceny na samochody, akcesoria i usługi oraz pakiet ubezpieczenia OC i AC.
Polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szanowni, jestem Wam winny 2 slowa o zakonczeniu mojej historii.

od czerwca jestem posiadaczem niebieskiego nissana 1.5 diesel wersja n-connecta + pakiet styl + Pakiet zima. Najlepsza cena Nissan gliwice. w drugiej kolejnosci nissan yama pozniej w miare porownywalnie nissan biala podlaska, sosnowiec i krakow, pruszkow. Reszta porazka przepasc byla duza a obdzwonilem chyba 30 dealerow w calej Polsce.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej scislej grupie to 3 tys. przy czym gliwice zaproponowali nowy samochod bez przebiegu a reszta w tej samej cenie demowki z 2 tys przebiegu. dodatkowo znizke na bagaznik dachowy otrzymalem 50%.

Generalnie tutaj to 3 tys a poronwujac do innych dealerow ktorych nie wymienilem to spokojnie 5 tys a rekordzisci nawet 7-8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...