Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klamka czarny mat


mateurz773

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otóż za cholere nie mogę znaleźć odpowiedniego koloru zaślepki ? Czarny mat , na szrotach niestety nic , zna ktoś odpowiednia stronę ?

9A0E4F62-B981-4656-9C05-95A04D137F94.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze poprostu pomaluj? Najlepiej wszystkie klamki z zaslepka bo czarnych matowych to jeszcze nie widzialem...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś odebrałem z poczty dwie zaślepki kupione na aledrogo. Jedna pełna czarna a druga z dziurą na klucz. Tą z dziurą trzeba było obrobić wycinając odpowiednie wcięcie. Osobiście zgubiłem już kilka tych zaślepek a wszystko od momentu jak nawalił centralny w drzwiach kierowcy. Za bordową na aukcji ktoś winszuje sobie 79 zł (chore!) dlatego kupiłem czarne zamienniki po 5 zł sztuka. Teraz zamierzam lekko dać kleju co by tak łatwo nie zgubić. Szukając po aukcjach nie widziałem czarnej w macie i wydaje mi się, że twoja klamka powinna być srebrna pod kolor nadwozia, dlatego sugeruję kupić takie po 5 zł i ewentualnie zmatowić papierem. Chociaż plastik z którego są wykonane do błyszczących nie należy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...