Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana koloru deski rozdzielczej murano 2010r.


Piasek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie temat zmiany oswitlenia deski rozdzielczej( chodzi o panel gdzie jest radio, navi, klima itp). Po lifcie nissan zmienil oswietlenie z pomaranczowego na bialy. Czy ktos to robil sam? Patrzylem juz i wiem jak sciagnac cale panele ale nie wiem czy jest sens tam grzebac. Moze ktos wie czy jest to prosta robota typu zmienic zarowki? Czy moze jest to jakos inaczej rozwiqzane. Z gory dziekuje za odpowiedzi najmoadrzejszych ktorzy tego nie robili a bede strzelac jak to zrobic. Zalezy mi na konkretnej odpowiedzi od osoby ktora to robila. Z gory dziekuje i pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piasek1991 napisał:

Witam. Interesuje mnie temat zmiany oswitlenia deski rozdzielczej( chodzi o panel gdzie jest radio, navi, klima itp). Po lifcie nissan zmienil oswietlenie z pomaranczowego na bialy. Czy ktos to robil sam? Patrzylem juz i wiem jak sciagnac cale panele ale nie wiem czy jest sens tam grzebac. Moze ktos wie czy jest to prosta robota typu zmienic zarowki? Czy moze jest to jakos inaczej rozwiqzane. Z gory dziekuje za odpowiedzi najmoadrzejszych ktorzy tego nie robili a bede strzelac jak to zrobic. Zalezy mi na konkretnej odpowiedzi od osoby ktora to robila. Z gory dziekuje i pozdrawiam. ;)

Nie znajdziesz tam żadnej żarówki ;) W przełącznikach, panelach ac, liczniku itd. są diody smd. Jeśli chcesz zmienić kolor to trzeba by je wymienić na inne. 

Jak masz wprawę w lutowaniu to możesz powalczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piasek1991 napisał:

Szkoda. To zostawiam jak jest bo jeszcze to spierd... :d dzieki za odp! ;)

Ponieważ masz białe podświetlenie to bez wymiany diod możesz spróbować czegoś takiego:

Osobiście nie testowałem. O wymianie lub użyciu takich "filtrów" możesz poczytać na forach rosyjskich lub USA. 

Tam zawsze jest najwięcej informacji na temat Murano ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...