Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy . Brak reakcji po przekręceniu kluczyka.


broki12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem taki ze przy próbie uruchomienia silnika kompletnie nic się nie dzieje. Brak kontrolek na desce w ogóle nic ciemno. Dodam ze bagażnika też nie mogę otworzyć. A przy włączeniu świateł włącza mi się silnik od spryskiwaczy reflektorów. Pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od czyszczenia na klemach akumulatora i sprawdź czy masa aku przechodzi na mase auta (  przy  załoźeniu ,że aku jest naładowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, voyager1956 napisał:

Zacznij od czyszczenia na klemach akumulatora i sprawdź czy masa aku przechodzi na mase auta (  przy  załoźeniu ,że aku jest naładowany

Problem rozwiązany. Okazało się że spaliło bezpiecznik ten co jest przy klemieplusowej. Musiało być jakieś zwarcie czy coś. Pozdrawiam

W dniu 4.06.2019 o 22:31, broki12 napisał:

Witam. Mam problem taki ze przy próbie uruchomienia silnika kompletnie nic się nie dzieje. Brak kontrolek na desce w ogóle nic ciemno. Dodam ze bagażnika też nie mogę otworzyć. A przy włączeniu świateł włącza mi się silnik od spryskiwaczy reflektorów. Pomocy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...