Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nigdy niedziałający kluczyk oryginalny z pilotem, zaczął działać, dodatkowy przestał ...


KRIS666S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam duży problem, mianowicie mam dwa piloty jeden dodatkowy ( OTWÓRZ/ZAMKNIJ) drugi ORYGINALNY z kluczykiem i immobilizerem, KTÓRY OD POCZĄTKU NIE DZIAŁAŁ ...

1.Miga cały czas dioda,  samochód wyje  ( i też NIE, jak mu przypasuje ... )

2. Odpala i odrazu gaśnie w tym samym momencie ...

3. dodatkowy pilot WOGÓLE nie reaguje ...

4. Oryginalny otwiera,zamyka od 4 lat jak go mam, nie działał ... A jednak sie wkur*** na zastępce :D

5.  Samochodzik z kluczykiem mruga cały czas ...

6. Miesiąc wcześniej,  wgl nie kręcił, po którymś razie zaczął, lecz nie odpalał ... Pokusiłem się na wymiane bateri, jak ręką odjął ... aż do teraz ..

Primera p12 / 2004 / 1.9dci  / hatchback

Proszę o jakieś wskazówki

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo nie czyta kluczyka i dopuki autko na tablicy mruga to nawet nie próbuj odpalic bo albo nie odpali albo zgaśnie. . Czasami u mnie sie zdarza nawet na obu kluczykach to robie tak : zdejmuję kleme z akumulatora i odczekuje parę minut  (resetuja sie urzadzenia w aucie ) wsiadam i będąc w środku zamykam i otwieram auto z kluczyka , wlaczam stacyjke etapami wg pozycji na stacyjce jak do rozruchu ( bez uruchamiania ) licze sobie do trzech i cofam kluczyk o pozycje i powtarzam iles  razy dopuki po przekreceniu do rozruchu aź  nie zapali sie ( odczekać okolo 3 sekund) lampka samochodzika , jak nie zapali sìe samchodzik  to autko odpali, mozesz wymienic teź baterie w pilocie. W obecnych temperaturach czasami tak się dzieje ( w środku samochodu jest w słońcu okolo 50 stopni a elektronika takiej nie lubi. ) . U mnie te czary pomogly to moźe i u Ciebie teź . Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ... Wypróbuje, jade do mechanika może jeszcze nic nie robił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie podziałało, nissan stoi, kręci ale pompa jest odcięta ... Dodatkowy zmostkowany, zlikwidowany ..  Przypomniałem sobie, że odkryłem przed tym zdarzeniem przybliżanie i oddalanie kierownicy,  to mogło namieszać moim zdaniem a do tego temperatura MEGA była .... Ogólnie to ktoś założył dodatkowy alarm, bo stary nie działal ...  a Teraz działa .. ma ktoś jakiś pomysł ? 

Hahaha uwaga nissan daje znaki, potrafi nagle mrugać dziennymi, albo kierunki  świecą się wszystkie ( ciągłym światłem ) przez chwile i cisza, nie dotykając go wgl, smieje sie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...