Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obraz z fabrycznych kamer 360


Dantes13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do serwisu nissana ciekawe co mi odpowiedzą ... bo nie ukrywam drażni mnie nieco.. Dzięki za dyskusję.. Jak mi dadzą odpowiedź napiszę tutaj. 

cezzar1 a może poprzedni właściciel twojego samochodu coś poprawiał aby ten widok był właściwy ? 

Edytowane przez Dantes13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dantes13 napisał:

cezzar1 a może poprzedni właściciel twojego samochodu coś poprawiał aby ten widok był właściwy ? 

Nie mam pojęcia. Samochód był serwisowany i może zmienili oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwisu nissana cisza .. zaktualizowałem mapy i oprogramowanie radia z językiem polskim ale to nie ma wpływu na widok z kamer zatem czekam dalej.. tymczasem padła Klima więc to pilniejsze.. 

Jeden z serwisów  odpowiedział  że tak jest w większości sprawdzonych przez niego samochodów zatem tak ma być ..A skoro się nie zgadzam to on nie wie jak to zmienić .. kolejny dwa serwisy widzą problem i uważają że jest źle i zapraszają na sprawdzenie działania kamer jednak nie gwarantuja że to naprawią bo muszą sprawdzić aby dać odpowiedź. 

Edytowane przez Dantes13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Umówiony jestem do nissana ale koszt diagnozy kamery - podłączenia do komputera to 300 zł masakra jakaś ... Jestem w serwisie i póki co nie potrafią obrócić obrazu z kamery ,nigdzie nie widać takiej opcji w moim przypadku , może mam inne radio może kamera uszkodzona debatują już dwie godziny i lipa... doszli do wniosku że kamera uszkodzona bo podobno podpinali inną i obraz był ok  ale tego nie widziałem bo nie mogłem wejść do hali serwisowej

Edytowane przez Dantes13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest jeszcze drobny problem z kątem patrzenia kamery cofania a mianowicie nie pokazuje idealnie równo lewo prawo co widać na zdjęciu ale nic z tym już nie zrobię bo przestawić się nie da .. pewnie to też może być coś z kamerą choć na tamtej starej też było podobnie tylko nie zwracałem wtedy na to tak dużej uwagi . W serwisie jak byłem ten problem też był widoczny . To tak w ramach informacji zamieszczam 

20190722_190841.jpg

Edytowane przez Dantes13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...