Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuleje wōzka A34


troix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymieniał ktoś może tuleje metalowo-gumowe wōznka przedniego tzw sanek? Z racji tego że wszyscy sprzedawcy rozkładają ręce pytam czy pasują one od murano, albo ktoś wie od jakiego Renault mogły by pasować??? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Pzdr R. T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to nawet bardzo nie mogłem znaleźć bushingi jako część zamienna do wózka. Trzeba coś dopasowywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kazik, spodziewałem się odpowiedzi właśnie od Ciebie, ale szczerze mōwiac bardziej liczyłem na konkrety. Wczoraj gadałem z znajomkiem co robił w serwisie Nissan w USA i twierdzi, że tam w takiej sutuacji wkładają nowe sanki. Tak czy inaczej dziękuję za sprawdzenie tematu. Jak dopasuje tuleje to na pewno napiszę od czego podeszłym. Pzdr R. T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że znajdę bushing potem model jego i auta do jakich pasuje , ale nie ma. Maxima a34 jest na platformie FF-L, czyli Altima 2001-2006, oraz co może być istotne Murano 2002-2007. Spróbował bym zobaczyć czy od Murano nie podejdą , na tej platformie nie było żadne Renault , znaczy nie liczę renault Samsung sm5, sm7, bo to auta na bazie Maxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Niestety tuleje od Murano nie podejdą do Maximy. Numer seryjny nie pokrywa się z żadnym innym numerem. Rozmawiałem z znajomym mechaniki em, który twierdzi że zostaje improwizacja, kupno nadwymiarowych tuleji i toczenie. Robił takie coś w quest - ie. Pzdr R. T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jeszcze mechanicy w PL, chcą robić coś takiego (toczenie).  Mam do wymiany tkz. plecionkę tłumnika elastyczną, byłem w 3 warsztatach, nikt nie będzie się bawił w wymianę łącznika, tylko cały element tkz. front pipe, cześć z robotą 1000$. Chyba kupię spawarkę MIG z acetonem (500-600$) sam wspawam nowy, spawarka się przyda i jeszcze parę dolarów zostanie ..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Kazik_R52 said:

dobrze, że jeszcze mechanicy w PL, chcą robić coś takiego (toczenie).  Mam do wymiany tkz. plecionkę tłumnika elastyczną, byłem w 3 warsztatach, nikt nie będzie się bawił w wymianę łącznika, tylko cały element tkz. front pipe, cześć z robotą 1000$. Chyba kupię spawarkę MIG z acetonem (500-600$) sam wspawam nowy, spawarka się przyda i jeszcze parę dolarów zostanie ..  

Możesz też kupić plecionkę skręcaną na śruby, działa równie dobrze jak spawana, a koszt niewielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie ze skręceniem nieglupie  tylko myślę , że to początek już znalazłem jakiś drugi przedmuch. Tłumiki wyglądają na zdrowe , tylko łączenia puszczają, mieszkam w rejonie gdzie w zimę sól sypią jak szaleni . I tak 200tys przebiegu w ciężkim rejonie, auto pod chmurką nie jest źle jak na układ wydechowy.  Spróbuję ponaprawiać, potrzyma może  ze 2 lata , a potem trzeba będzie wymieniać już odcinkami na nowe ...auto już zostanie ze mną do końca bo w USA przebieg 200tys km, pomimo 4lat., czyni auto prawie bezwartościowe, jest teraz warte 1/5 nowego. Poza sprzegielkiem na kompresorze klimy nie miałem żadnej awarii, reszta to sprawy eksploatacyjne , a że sam serwisuje to nawet tanio wychodzi. A co do spawarki przyda się,  mam parę projektów do zrobienia , chciałbym dospawać takie prowadnice boczne pionowe do przyczepy podłodziowej , bo mam problem z wciąganiem łódki jak jest fala , kotwice zrobić swego pomysłu bo kupne nie trzymają na wodzie , myśle czy znowu jakieś auto (muscle car) nie odbudować i parę innych rzeczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...