Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rogue 2018 a X trail t32


Ilith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem Rogue 2018 ze stanów. Auto ma uszkodzony prawy błotnik przód oraz przednie drzwi pasażera i lekko wgięty próg oraz wystrzeliła kurtyna z prawej strony. Szukam części w/w części i chciałbym się dowiedzieć czy blachy z t32 będą pasowały do Rogue? Może ktoś na forum handluje to potrzebuje najlepiej w kolorze QAB. Wersje przed liftem pasują do wersji po lifcie? Wiecie jak jest z lampami przód i tył? Trzeba je dostosowywać do wersji eu? Radio itp to wiem że trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej blachy będzie wszystko to samo po lift i przed lift się nie różni. Jeżeli chodzi o lampy to wymiana. Muszą świecić asymetrycznie od prawej strony. Lampy tył to dostosowanie do EU, czyli kierunkowskazy pomarańczowe i przeciwmgłowe z lewej, lub z obu stron.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wersja po lifcie xtraila t32 jest dłuższa o 5cm od przedlifta. Ciekawi mnie czy przypadkiem właśnie drzwi się nie różnią. Wszędzie w necie czytam że rogue i t32 to bliźniacze modele ale chyba będę musiał poczekać aż do mnie dotrze i wtedy zaczne szukać części. Nigdzie nikt jasno nie napisał czy wszystko jest p&p. Nikt na forum nie przerabiał tematu z rougiem? Trochę ich na otomoto jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi będą te same. Ewentualnie może się różnic wiązka. Mogę ci podać wymiary wieczorem po i przed lifta. Po lift może być dłuższy, dlatego ze ma już inne zderzaki (bardziej wypukłe)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj na wiązki. Ja ostatnio montowałem tylną klapę od przed lifta do po lifta, wszystko pasuje, ale inaczej są przewody ustawione i klapa nie działa :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe najprościej będzie szukać części z tego samego rocznika tylko że w moim przypadku to jeszcze dochodzi wersja us :D ale może nie będzie tak źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz VIN do swojego ROQUE, zdobądź VIN do T32 i sprawdź kody OEM uszkodzonych części dla obu modeli pod tym adresem

https://partsouq.com/

Jeśli będą takie same to raczej nie masz problemu. Jeśli będą inne to będziesz się martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, gkowal napisał:

Na pewno masz VIN do swojego ROQUE, zdobądź VIN do T32 i sprawdź kody OEM uszkodzonych części dla obu modeli pod tym adresem

https://partsouq.com/

Jeśli będą takie same to raczej nie masz problemu. Jeśli będą inne to będziesz się martwił.

Sprawdziłem i wydaje mi się że wersja przed liftem eu ma takie same numery jak wersja po lifcie eu. Zaś moja wersja us ma inne numery części. 5N1AT2MVXJC744424 to mój vin porównywałem  z JN1TDAT32U0107336 (Europa 2018r) oraz JN1JDAT32U0000647 (Europa 2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czesci blacharskie, to raczej to samo. Jeśli chodzi o elektrykę, może być zupełnie inaczej, bo są różnice w wyposażeniu wersji EU i US. Chyba wersje produkowane w RU są najbardziej zbliżone do tych z US (podobna gama silników).

Trochę czesci mechanicznych pasuje tez z bliźniaczego Renault Koleos, ale bliżej mu do wersji przed liftem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, zakupiłam nissa  rouge 2,5 l sv z 2017 roku uszkodzonego w prawy przedni bok. Do wymiany mam prawe przednie drzwi, blotnik , całego macpersona  (ze zwrotnica i wahaczem), listwe progowa,nadkola, poduszke prawego siedzenia i kurtyne. W związku z tym że w tym wątku była mowa o podobnym samochodzie  mam do Was prośbę o pomoc czy części blacharskie i poduszki pasują  od xtrail? A jeżeli tak to czy musi być to wersja po liftingu,czy wystarczy że będzie to model t 32 od 2014 . A jeśli chodzi o zawieszenie czy jest takie  jak w wersji europejskiej i pasuje zarówno od diesla jak i benzyny.  Napiszcie proszę gdzie ewentualnie szukać części - serwis odmawia współpracy  a na allegro nikt nie wie czy części pasują do mojego auta.

Bardzo proszę o informację 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż nam zdjecia tego samochodu to powiemy ci czy jest przedlift czy polift... 

Czesci blacharskie to samo jest.

Nie wiem jak z zawieszeniem bo tu jest większy silnik i być może się coś rózni od wersji europejskich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Wg mnie prawdopodobnie. Wg fotek u nas będzie też przesuwana i pochylana kanapa podobna do tej T32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kiedy podforum dla t33?

Właśnie bylem w salonie obejrzeć T33 wersja Tekna ePower e4orce 7osobowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JackSet napisał:

Kiedy podforum dla t33?

Właśnie bylem w salonie obejrzeć T33 wersja Tekna ePower e4orce 7osobowa

Jak tylko kupisz lokomotywę zadziałamy... ;) :D 

A na serio - mówisz, masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...