Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Do pobrania myPOIWarnnings fotoradary i inne


mxmanus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis dla wszystkich przygotowany przezemnie (z zasobow odnalezionych w sieci) gotowiec myPOIWarnings, a w nim:Fotoradar czerwone swiatlo, Fotoradar odcinkowy, Fotoradar przenosny, Fotoradar staly, Niebezpieczne miejsce, Niebezpieczny przejazd kolejowy, Przejazd kolejowy, Radiowozy z kamera. Wiekszosc nazw spolszczone aby byly poprawnie wyswietlane w Nissan Connect bez "spolszczenia". Katalog umiescic w root pendrive. Wlozyc do portu USB w samochodzie. Uruchomic radio. Przejsc do SETUP/NAVIGATION/POI SETUP. Wcisnac Download My POIs now.

https://megawrzuta.pl/download/75b3cd11de479fb7183d6486ce86c8b4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jak wgrać te POI? Wgrałem na pendrive rozpakowany katalog myPOIWarnings, uruchomiłem pobierz własne POI i nic się na NC nie dzieje. Nie ma żadnego komunikatu o pobieraniu, bądź o zakończeniu pobierania. Pendrive musi mieć jakąś specjalną partycję czy wystarczy FAT32? Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: katalog myPOIWarnings musi być umieszczony w katalogu myPOIs, czyli pendrive\myPOIs\myPOIWarnings .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 30.06.2019 o 10:47, Robert.Byd napisał:

Witam,

Jak wgrać te POI? Wgrałem na pendrive rozpakowany katalog myPOIWarnings, uruchomiłem pobierz własne POI i nic się na NC nie dzieje. Nie ma żadnego komunikatu o pobieraniu, bądź o zakończeniu pobierania. Pendrive musi mieć jakąś specjalną partycję czy wystarczy FAT32? Proszę o pomoc. 

masz ten plik jeszcze bo został usuniety

W dniu 15.06.2019 o 13:15, mxmanus napisał:

Dzis dla wszystkich przygotowany przezemnie (z zasobow odnalezionych w sieci) gotowiec myPOIWarnings, a w nim:Fotoradar czerwone swiatlo, Fotoradar odcinkowy, Fotoradar przenosny, Fotoradar staly, Niebezpieczne miejsce, Niebezpieczny przejazd kolejowy, Przejazd kolejowy, Radiowozy z kamera. Wiekszosc nazw spolszczone aby byly poprawnie wyswietlane w Nissan Connect bez "spolszczenia". Katalog umiescic w root pendrive. Wlozyc do portu USB w samochodzie. Uruchomic radio. Przejsc do SETUP/NAVIGATION/POI SETUP. Wcisnac Download My POIs now.

https://megawrzuta.pl/download/75b3cd11de479fb7183d6486ce86c8b4.html 

witam masz ten plik jeszcze bo zostal usuniety

1 minutę temu, krolik8207 napisał:

masz ten plik jeszcze bo został usuniety

witam masz ten plik jeszcze bo zostal usuniety

z gory dziekuje

W dniu 30.06.2019 o 10:57, mxmanus napisał:

Aktualizacja: katalog myPOIWarnings musi być umieszczony w katalogu myPOIs, czyli pendrive\myPOIs\myPOIWarnings .

czy jeszcze bedzie dzialal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przekopując Internet natrafiłem na tą stronę i mam prośbę do MAXIMUSA o przesłanie pliku z POI do Nissana J11 1,2 z 2016r.

Wprawdzie jest to plik z 2019r, ale zawsze. A może masz nowszy, to też bym się polecał!!

Z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...