Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 200SX ca18det Tuning


Urlih95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od długiego czasu przymierzam się do zakupu 200sx'a, ale nie przyszedłem tu aby pytać o porady odnośnie zakupu, a o samą przyszłość mojego przyszłego dziecka

mianowicie, oczywiście pierw mam zamiar załatwić wszystkie sprawy techniczne, Hamulce, podwozie i resztę rzeczy które są po prostu trzeba zrobić po zakupie notabele ponad 20 letniego auta.

 

Ale przechodząc do rzeczy, auto ma być bardziej na weekendowe wypady za miasto lub na tor :D 

na czym powinienem się skupić w pierwszej kolejności, dodam że jeśli chodzi o Tuning auta jestem zielony, tak więc projekt mam zamiar prowadzić razem z Ojcem który zjadł zęby na motoryzacji siedząc w moim wieku nad swoim poldkiem, a później przerzucając się na coraz to bardziej wykwintne auta.

 

moim celem jest 300 koni przed zakuciem ślinika (to zamierzam zrobić w wakacje które już za rogiem) 

A w następnym roku już na zakutym silniku dobić do magicznych 400 koni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś pamiętam,  z 10 lat temu,  było jakieś forum i dokładnie był temat opisany 200sx, tunnigu, kosztów, nie wiem czy to jeszcze istnieje .............

piszesz o s13 rozumiem ? bo z 1.8DET ?

nie wiem gdzie ty znajdziesz w dobrym stanie s13 wszystko zajechane, samą dobrą budę znaleźć to już sukces, nie wspominając o silniku, 

znowu jak coś dobrego znajdziesz to cena spora, przekracza tańsze Z350 i głupotą jest to niszczyć bo to już piękny klasyk się robi... . 

z częściami tunigowymi do 1.8det też pewnie juz nie  jest tak dobrze jak kiedyś 

nie idź tą drogą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...