Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 1,8 - jakie świece do LPG


margo355

Rekomendowane odpowiedzi

       Witam wszystkich....Koledzy, czy ktoś może podzielić się wiedzą  jakie powinienem kupić świece do samochodu z instalacją gazową,żeby bez problemów przejechać kilkadziesiąt tys.km. Przeczytałem wiele artykułów na ten temat i jestem coraz bardziej głupi.Fachowcy rozpisywali się  o tym,iż świeca do inst.gazowej powinna być bardziej wytrzymała - a taka ponoć jest nasza iskra,inni twierdzą,że to badziewie,inni polecają Boscha a jeszcze inni NGK. Generalnie wniosek jest taki,że taka świeca powinna mieć wyższą wartość cieplną oraz mniejszą przerwę.- tylko nikt nie pisał o jakiej wartości mowa . Z kolei następni twierdzą,że świece do gazu są takie same i trzeba je tylko częściej wymieniać, a dopisek LPG powoduje tylko , iż świeca jest dużo droższa.                                           Pozdrawiam wszystkich i proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze stosowałem swiece NGK do mojego silnika dedykowane, nigdy żadnych LPG. Wymieniałem co 30000 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...