Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Owiewki szyb bocznych R51


Beast
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć owiewek szyb bocznych. Znalazłem tylko Heko, ale one są za małe wizualnie, a chciałbym takie głębokie jak na zdjęciu poniżej. 

nissan.pathfinder_ByH9S_NAHIJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, Beast napisał:

Znalazłem tylko Heko, ale one są za małe wizualnie

Używałem HEKO w Almerze, używam też w Pulsarze. W stosunku do tych których szukasz mają kilka zalet - nie szumią, Jadąc w deszczu można uchylić okno kierowcy na kilka cm. i na pewno deszcz nie zostanie zassany do środka, jadąc nawet z dużą prędkością z lekko uchyloną przednią szybą, pasażerowie na tylnej kanapie nie mają przeciągu.

Te owiewki których szukasz, to chyba oryginalne Nissana, które dostaniesz tylko w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej G Wiem, że Heko jest ok, bo korzystałem już z nich, ale mam wizję czegoś masywnego, najwyżej je zdemontuje jak będą za głośne :)

 

@fikolek2 dokładnie takie, ale nie wysyłają do Polski.

@marcin_gru te też wyglądają ok, kupowałeś z tej strony, bo strasznie mało przyjazna i nie zachęcająca do zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak już wspominałem Heko są dobre, ale za małe. Generalnie poza granicami Polski większość aut jeździ na tych naklejanych dużych, które u nas sa ciężko dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.06.2019 o 19:43, Beast napisał:

 

@marcin_gru te też wyglądają ok, kupowałeś z tej strony, bo strasznie mało przyjazna i nie zachęcająca do zakupu. 

Beast ja kupowalem u nich owiewke maski, droga ale towar pierwsza klasa. Owiewka porzadnie wykonana, masywna,  trzyma sie juz trzy lata i nie musze poprawiac. Tyl na pewno w Pathku dluzszy niz w navarze ale przod bedzie pasowal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...