Jump to content
Sign in to follow this  
Beast

Owiewki szyb bocznych R51

Recommended Posts

Beast

Panowie, szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć owiewek szyb bocznych. Znalazłem tylko Heko, ale one są za małe wizualnie, a chciałbym takie głębokie jak na zdjęciu poniżej. 

nissan.pathfinder_ByH9S_NAHIJ.jpg

Andrzej G
Godzinę temu, Beast napisał:

Znalazłem tylko Heko, ale one są za małe wizualnie

Używałem HEKO w Almerze, używam też w Pulsarze. W stosunku do tych których szukasz mają kilka zalet - nie szumią, Jadąc w deszczu można uchylić okno kierowcy na kilka cm. i na pewno deszcz nie zostanie zassany do środka, jadąc nawet z dużą prędkością z lekko uchyloną przednią szybą, pasażerowie na tylnej kanapie nie mają przeciągu.

Te owiewki których szukasz, to chyba oryginalne Nissana, które dostaniesz tylko w ASO

• Thanks 1

marcin_gru

Ja kupiłem do Navary D40 takie

http://www.pickupdiablo.pl/portfolio-item/owiewki-nissan-navara/

Nie wiem czy tylne będą pasowały do Patha. Trzeba zmierzyć. 

Osobiście polecam.

• Thanks 1

Beast

@Andrzej G Wiem, że Heko jest ok, bo korzystałem już z nich, ale mam wizję czegoś masywnego, najwyżej je zdemontuje jak będą za głośne :)

@fikolek2 dokładnie takie, ale nie wysyłają do Polski.

@marcin_gru te też wyglądają ok, kupowałeś z tej strony, bo strasznie mało przyjazna i nie zachęcająca do zakupu. 

marcin_gru

Kupowałem z podanej strony, mam też od nich owiewkę maski. Kontakt zawsze był dobry.

Beast

Od Navary nie pasują niestety. 

tuarek
Beast

Jak już wspominałem Heko są dobre, ale za małe. Generalnie poza granicami Polski większość aut jeździ na tych naklejanych dużych, które u nas sa ciężko dostępne. 

Kris_Ka
W dniu 23.06.2019 o 19:43, Beast napisał:

@marcin_gru te też wyglądają ok, kupowałeś z tej strony, bo strasznie mało przyjazna i nie zachęcająca do zakupu. 

Beast ja kupowalem u nich owiewke maski, droga ale towar pierwsza klasa. Owiewka porzadnie wykonana, masywna,  trzyma sie juz trzy lata i nie musze poprawiac. Tyl na pewno w Pathku dluzszy niz w navarze ale przod bedzie pasowal.