Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Guest Norbi

Fotel kierowcy do Almery hatchback z 2006 roku.

Recommended Posts

Guest Norbi
Posted (edited)

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym kupić fotel do Almery hatchback z 2006 roku. Dobrze by było gdyby był wygodny. Chcę kupić/wymienić ten fotel znajomej osobie w prezencie. Patrzyłem na stronach z elementami tuningu, ale nic nie widzę takiego. W ogóle ciężko z nowymi fotelami dla tego modelu, chyba że nie umiem szukać...... Jeśli ktoś z Was drodzy forumowicze może mi coś doradzić to czekam na sugestie. Nie mam możliwości przymiarki czy pasuje do listew w podłodze, więc na początek może nr katalogowy takiego fotela ktoś może podać. Pełne namiary na model: Almera z 2006 roku, hatchback, pojemność 1497, 98KM, Benzyna, 1.5.

Edited by Norbi

Lawnowerman

A co jest nie tak z oryginalnym?

Guest Norbi
3 godziny temu, Lawnowerman napisał:

A co jest nie tak z oryginalnym?

Mechanizm oparcia został uszkodzony i nie nadaje się do naprawy. Konieczny jest zakup nowego fotela kierowcy.

Guest Norbi

To ma być niby na prezent. Fotel nowy jakby był byłoby super. Nawet jakiś po tuningu itd.

Lawnowerman

Możesz kupić dowolny fotel tuningowy do auta 3D - żeby miał łamane oparcie i tylko niuans szyn.

Ale IMO słaby pomysł.

Dobry fotel będzie kosztował tyle co to auto a budżetowo kupisz wytłoczkę z włókna szklanego obciągniętą kocem [przerabiałem przy ZX].

IMO napraw ten ew. popraw tapicerkę - można wszyć boczki ze skóry.

Jak chcesz dam ci namiar na magika - ale Wejherowo

Guest Norbi

Dziękuję za odpowiedzi. Poszukam używanego. Może gdzieś trafię w dobrym stanie. Jest jeszcze trochę czasu do obdarowania kierującego tym fotelem więc poszukam u znajomych na szrotach. Może z innego auta się dopasuje. Pozdrawiam, życzę szerokości i jazdy bez korków.

Temat do zamknięcia.