Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko wsteczne t32 do t31


jarekft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak  w temacie podczas mycia szyby rozwaliłem lusterko patrząc na ceny do t31 wolałbym kupić tańsze i fotochromatyczne od t32 ale czy pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowiem sobie sam kupiłem fotochrom z t32 i pasuje teraz kabelki sobie podłącze i będzie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie ma co opisywać instalacja dziecinnie łatwa w słupku A po stronie kierowcy zlokalizowana jest wtyczka od sterowania szyberdachem tam podpiąłem plus po stacyjce nie pamiętam albo niebieski albo różowy i w tej samej wtyczce masa czarny z srebrnymi paskami lusterko działa w automacie albo jest możliwość wyłączenia więc sygnału wstecznego nie ciągłem , wyprzedzając pytania dlaczego nie podłączyłem pod zmierzchówkę ano dla tego że to są cienkie kabelki sygnałowe

 

ps: od murano też podejdzie takie mam teraz założone kupiłem od x-t32 a od kolegi dostałem drugie więc te od x jest do odsprzedaży razem z wtyczką i dwoma kabelkami

x trail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja mam takie lusterko w t31 w moim nowym nabytku. Niestety żadnych kabli ani wtyczki. :(

Potrafi ktoś powiedzieć jak to podłączyć?

MOgę podpiąć jak wyżej do słupka, ale...
Które piny są zasilaniem i do czego są pozostałe? :huh:

Pomożecie? :showoff:

122502196_141785610994727_770666699878848131_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...