Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterownik do Pathfinder 4.0 benzyna USA 2006


nivid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję sterownika silnika, lub SAMEGO NUMERU TEJ CZĘŚCI do Nissana Pathfindera rocznik 2006 Benzyna USA, silnik 4.0

Sterownik w moim samochodzie powoduje "szarpanie" całego auta podczas jazdy. Po wymianie kilku podzespołów - ostatnim elementem okazał się sterownik.

Poprzedni właściciel coś z nim kombinował. Widać ślady lutowania pamięci. Nie mam pewności, czy numer tej części jest zgodny z numerami części oryginalnej. Krótko mówiąc- ktoś mógł wstawić zamiennik od podobnego, lecz innego samochodu. Poprawne numery są mi niezbędne, żeby zakupić właściwą część.

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay.co  m 

hasło 2006 Nissan Pathfinder ecm pcm i 100 sztuk 

Dodatkowo wpisz swój numer i zobaczysz czy pojawi się Pathfinder ...

Wersja 2wd inny ECU nic 4wd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.07.2019 o 14:45, Kazik_R52 napisał:

ebay.co  m 

hasło 2006 Nissan Pathfinder ecm pcm i 100 sztuk 

Dodatkowo wpisz swój numer i zobaczysz czy pojawi się Pathfinder ...

Wersja 2wd inny ECU nic 4wd

Tak, wszystko pięknie by było, gdybym posiadał numer oryginalnej części. Bez tego numeru można kupować i kupować z nadzieją, że któryś może spasuje.
Ale forum po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyło. Pomogła mi jedna osoba, która podała mi numer części (do mojego nr VIN) - nadmienie, że w serwisie nissana "zbyli" mnie - mówiąc, że nie handlują informacjami, lecz częściami ( co też zrozumiałe), a za sterownik do mojego samochodu zaśpiewali jedyne 5000 zł (czyli ok. 1300 $)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...