Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"Nowy" po Note


MarcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czytam sobie od czasu do czasu forum, tematy Note, parę rzeczy pomogło mi w użytkowaniu tego auta.

Dziś przywiozłem z Łodzi Pulsara :)

Fajny, pozytywny przeskok z Note 2008 1.4. Wygodne auto, ogólnie daje radę. Jako używka, wiadomo, że nie jest bez wad i ja w związku z tym.

Pytanie -

jak wymienić bezpiecznie tylny emblemat Nissana? Jest uszkodzony, popękany itp. Zamówiłem nowy, ale zastanawiam się, czy stary jest klejony, czy jakieś kołki i jak się do gada zabrać żeby nie uszkodzić samej klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 99% klejony, już nikt chyba nie stosuje kołków w nowszych autach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę jak postawisz w ciemnej uliczce to może sam odleci, ale to tylko żart:rolleyes:, gratuluję, fajne autko. Wiozłem ostatnio z rodziny byli miło zaskoczeni że za przednimi siedzeniami jest sporo miejsca na nogi.Na trasie normalnie do 100km/h spalanie 5,1 ( 2 osoby) na szybkiego ruchu 6,2. Jeśli samochód zostawiasz pod chmurką na uboczu proponuję zabezpieczyć przewód intercoolera przed kunami, ja zdążyłem ale miałem pierwsze wkłucia, na forum mamy przykłady co mogą zrobić, innej gumy jak na razie nie ruszają. Pozdrawiam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,5 spalanie mi wyszło liczone z zalewania pod korek. Zrobiłem 1564 km do Francji, 50 km za Genewą szwajcarską. Po Polsce 130-140 autostrada i, w Niemczech trzymałem się ograniczeń do 120-130 i tam gdzie nie było ograniczeń to 150-160. W Szwajcarii tylko tyle na ile znaki pozwalały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Dziś otworzyłem paczkę a tam zamówiony nowy znaczek na tył do Pulsara. Jest już z samoprzylepną taśmą, więc teraz muszę tylko lekko i bezpiecznie odkleić stary i zamontować nowy.

Zrobiłem road trip z Katowic przez Skalne Miasto do Jeleniej Góry i potem na Wrocław i A4 do domu. Spalanie tam 5.1, z powrotem 5.5. Dwie osoby i jedna torba z ciuchami. Fajnie, ekonomicznie i wygodnie. Mam kilka pytań jeszcze o to auto, ale to chyba w osobnym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...