Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect Premium Traffic.


DarioG1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy działa komuś usługa Premium Traffic? w jaki sposób uaktywnić aktualizację o korkach i ruchu drogowym?

Nowy system Nissan Connect z Apple Car play i Android Auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Premium Traffic działa gdy podłączony jest telefon z zainstalowaną aplikacją "DoorToDoor". 

Dodatkowo w ustawieniach nawigacji należy włączyć Premium Traffic. 

Podczas jazdy na ekranie nawigacji pojawi się w prawym dolnym rogu informacja <Premium Traffic>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy udostępnić Wi-Fi i połączyć system Nissan Connect z tą siecią. Możemy wtedy również zaktualizować firmware systemu oraz mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 7.02.2020 o 20:06, Robert_B napisał:

Należy udostępnić Wi-Fi i połączyć system Nissan Connect z tą siecią. Możemy wtedy również zaktualizować firmware systemu oraz mapy.

Nie mogę pobrać aktualizacji firmware systemu. Mam cały czas informację o pobieraniu. Jak można to zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
31 minut temu, Katryniok napisał:

Nie mogę pobrać aktualizacji firmware systemu. Mam cały czas informację o pobieraniu. Jak można to zweryfikować?

Z tego co czytałem, trzeba się wykazać niebywałą cierpliwością, bo to trwa ... i trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej G, dobrze mówisz. Cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. No i pełen bak paliwa, bo aktualizację należy wykonywać przy włączonym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy prostownik? ;) 

22 godziny temu, Robert_B napisał:

@Andrzej G, dobrze mówisz. Cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. No i pełen bak paliwa, bo aktualizację należy wykonywać przy włączonym silniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 19.05.2020 o 22:29, Robert_B napisał:

No i pełen bak paliwa, bo aktualizację należy wykonywać przy włączonym silniku.

Jeżeli już mówimy o paliwie, to jeszcze trzeba uwzględnić koszty nadziania się na "ECO Patrol" ... no bo niby jak im wytłumaczyć konieczność tak długiego postoju z włączonym silnikiem ? :emot060:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 21:27, elsebo napisał:

A nie wystarczy prostownik? ;) 

Chyba system nie pozwoli zaktualizować się przy wyłączonym silniku. Ale nie sprawdzałem, więc nie jest to pewna informacja.

W dniu 20.05.2020 o 21:31, Andrzej G napisał:

Jeżeli już mówimy o paliwie, to jeszcze trzeba uwzględnić koszty nadziania się na "ECO Patrol" ... no bo niby jak im wytłumaczyć konieczność tak długiego postoju z włączonym silnikiem ? :emot060:

I to jest już pomieszanie z poplątaniem :wacko:. Zgodnie z prawem obowiązującym w większości krajów europejskich nie można na włączonym silniku stać dłużej niż 1 minutę. Ale ponieważ oprogramowanie pisane jest w Indiach, widocznie tam takie przepisy nie obowiązują :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój J11 był w serwisie aktualizowany na podłączonym prostowniku. I fakt trwało to wieki.... :( Nie wiem czy to zależy od łącza w ASO czy też obciążonych serwerów...?  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo, że można na wyłączonym silniku. Dzięki za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...