Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pompa wody


Pawel084

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniał ktoś pompę wody?

Chodzi mi o opinie jaką pompę kupić,bo jest trochę tego.

Ale czy wszystko dobre?

Moją chcę wymienić,bo wiatrak rozłącza tylko jak jest ciepło,zimą chodzi cały czas.

A z kolei jak ciągnę kemping po górach wskazówka już jest tuż przed czerwonym polem,a wiatrak stoi.

Działa odwrotnie niż powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem bo ciekła w zimie przy zmianach temperatur.

Kupiłem na allegro GMB za 298PLN, w styczniu 2016 roku od gościa z Krakowa -> JAPAN AUTO.

Pompa w komplecie z uszczelką.

Do dnia dzisiejszego działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem oferty Allegro i osobiście wziąłbym Blueprint lub febi, jednak to wyższa półka cenowa. 300-400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do mojego terrano jakieś 7 lat temu najtańszą jaka była za 120zł i hula do tej pory.

Ale za tym chińskim szajsem teraz nie da się nadążyć. 

Wszystkie zamienniki teraz to jest loteria, jedno będzie działać latami a drugie nie zdążysz zamontować i ci się w rekach rozsypie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega wyraźnie pyta o wiskoze na pompie a nie o jakość pompy.

Niestety taka jest przypadłość zamienników. Zimą spina, latem jak jest gorąco na podjazdach....nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj jakąś Made in Japan ;) ,jutro może mi się uda zamontować ,to się podzielę wrażeniami.

Nie wiadomo co tam mam zamontowane,z tym że zimą był spięty ,to było od zawsze,ale latem albo na jakichś piaskowniach jak dostał w palnik ,to spinało.

Jadąc w lipcu na urlop z kempingiem już nie spinało.

Musiałem się ogrzewaniem ratować,żeby nie zagotować maszyny.

 

Pompa założona.

Póki co mogę napisać że w końcu rozłącza wentylator po chwili.

Czy załącza jeszcze nie wiem ,bo nie byłem na piaskowni,aby go porządnie zagrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...