Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele oraz Boczki


asdasdasd2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zakupiłem primere w wersji GT jednakże zniszczone fotele nie pozwalają w pełni cieszyc się zakupem,stad moje pytanie czy można kupic gdzies oryginalne poszycie lub zamiennik czy pokrowiec właśnie na specjalnie taki kubełkowy fotel?Pozdrawiam entuzjastów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Znajdź w okolicy jakiegoś tapicera i Ci zrobi poszycie tapicerki wg. Twoich preferencji, bo na kubełki to raczej predefiniowanych pokrowców nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje zrobić coś bardziej budżetowo ale nic może coś jeszcze się wymysli.Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, asdasdasd2 napisał:

Miałem nadzieje zrobić coś bardziej budżetowo ...

Nie wiem co masz na myśli mówiąc w tym przypadku "bardziej budżetowo". Szukasz oryginalnego poszycia lub zamiennika, które raczej nie byłoby w przypadku "kubełków" tańsze niż robota tapicera ?
Co do pokrowców, to jest sporo firm szyjących pokrowce - wystarczy podzwonić. Jeżeli mają wykrój do foteli Twojego auta, to wydatek nie będzie duży. Jeżeli nie mają, to wystarczy podjechać, zobaczą, zaoferują materiał i cenę, pomierzą co trzeba i uszyją.

No chyba, że będziesz szukał na szrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja podzwonie bo jak szukałem po internecie to jedynie pokrowce uniwersalne które wiadomo nie będą wyglądały za dobrze w szczególności na kubłach nawet na zwykłych fotelach z mojej drugiej primery było słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...