Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błąd P1778 silniczek krokowy CVT


Stodi

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że skrzynią pracuje normalnie ? , Spróbuj skasować bład app cvtz50. Przed ingerencją w silnik krokowy trzeba sprawdzić inne 3 proste rzeczy, kiedys na forum to opisywalem,  masa i co tam jeszcze nie pamiętam. Teoretycznie możesz jechać , ale pamiętaj że przy tym błędzie skrzynia może wkrótce  wejść w tryb awaryjny i podróż znacznie się wydłuży , będzie ograniczenie obrotów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd kasowany ale po jakimś czasie ponownie wyskoczył. Skrzynia pracuje normalnie. W poniedziałek będzie konsultacja ze znajomym mechanika który się specjalizuje w skrzyniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć,

podłączam się do tematu...

 

Miesiąc temu kupiłem swojego Z51, podczas użytkowania raz mi się zdarzyło, że samochód przez moment dziwnie zadrżał, ale potem wszystko było ok. Niestety,, wczoraj sytuacja się powtórzyła, ale było to bardziej nasilone, drżenie, szarpanie samochodem i obrotami trwało już dobre 5-6 s, a potem wszystko wróciło do normy. Podjechałem dzisiaj do specjalisty z zakresu układów zapłonowych i na kompputerze wyszedł mi ten sam błąd dotyczący skrzyni... 

 

Chciałem się dowiedzieć, jak skończyła się Twoja historia z tym błędem ? Była potrzebna wymiana jakiegoś komponentu ? 

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...