Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomóżcie w diagnozie czy to przegub?


calypso83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przy przyspieszaniu trzęsie mi buda .czy dobry trop to walnięty przegub wewnętrzny?czy on powinien mieć taki luz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniać jak  najszybciej, jeżeli szklanka nie wybita wystarczy wymiana samego krzyżaka (tripodu)

Luz za***isty . Może być tyko lekko wyczuwalny (promieniowy) i luz osiowy wzdłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekował.takie coś z dnia na dzień mi się zrobiło .raczej będę kupował komplet bo guma nie wygląda też na idealną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegubig wymieniony,w takim stanie był tripod .teraz jest już ok

IMG_20190816_084258.jpg

Jakby ktoś sam wymieniał to przygotować trzeba sobie jakiś pojemnik, miskę bo po wyjęciu półosi wylatuje olej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jaki przegub dałeś ? szukam do swojego 2.0 DCI, jakie powinny być te parametry ?

Wewnętrzne uzębienie, od strony koła

Średnica pierscienia uszczelniającego [mm]

Skrawanie z rowkiem w elemencie wewnętrznym czy na zewnątrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kupiłem skf a jakie parametry to nie wiem, w sklepie podałem vin i taki dali, jak narazie przejechałem z 2 tyś km i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Czy w czasie gdy auto stoi w miejscu, obroty silnika dochodzą do 2500 /min i trzęsie najbardziej (w czasie jazdy podobnie).Powyżej 3000 obrotów jest ok. - jedynie szum/delikatny świst. Czy to też może być przegub wewnętrzny ewentualnie jakieś łożysko ? Silnik 2.0 benzyna (2WD), świeżo po wymianie poduszek silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...