Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana belki przedniego zawieszenia


bhtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po ostatniej wizycie mojego QQ na podnośniku u mechanika została zauważona ruda na belce przedniego zawieszenia. Czysto informacyjnie wysłałem zapytanie o cenę nowej belki do Serwisu Nissana. Po pół godzinie miałem odpowiedź: niecałe 2600 pln netto :excl:.

W internecie dostępne są zamienniki firmy NTY. Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Jaka jest jakość?

Ewentualnie może ktoś podać namiary na sprawdzone źródło części używanych gdzie można by taką belkę kupić?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie hop siup, są tam tuleje itp. Lepiej kup używana w dobrym stanie, wyczyść, pomaluj, zakonserwuj i podmien

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu założyłem wahacze z tylne nty .nie było problemu z wymianą i ustawieniem geometrii czyli jak narazie ok ,resztą wyjdzie w praniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa tam już dziury ?? bo ogólnie cały dół lubi być rudy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziur raczej nie widziałem, ale generalnie lubię "dmuchać na zimne" i zająć się problemem wcześniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym zostawił albo zdjął swoją wypiaskował pomalował piecówą lub raptorem i masz z bani bo kupując inny wydasz tylko kasę a za jakiś czas znowu stres bo ruda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszystko się zgadza, tylko zdjęcie swojej i malowanie uziemia na jakiś czas auto. Dlatego myślałem kupić używkę, wypiaskować, pomalować i wymienić tuleje, a następnie założyć na auto.

Ewentualnie kupić nową z NTY bo chyba wyjdzie taniej niż kupno i lakierowanie używki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
 
Wszystko się zgadza, tylko zdjęcie swojej i malowanie uziemia na jakiś czas auto. Dlatego myślałem kupić używkę, wypiaskować, pomalować i wymienić tuleje, a następnie założyć na auto.
Ewentualnie kupić nową z NTY bo chyba wyjdzie taniej niż kupno i lakierowanie używki.
 
Pozdrawiam.
Ten zamiennik szybko ruda zje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...