Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
bhtom

Wymiana belki przedniego zawieszenia

Recommended Posts

bhtom

Witam,

Po ostatniej wizycie mojego QQ na podnośniku u mechanika została zauważona ruda na belce przedniego zawieszenia. Czysto informacyjnie wysłałem zapytanie o cenę nowej belki do Serwisu Nissana. Po pół godzinie miałem odpowiedź: niecałe 2600 pln netto :excl:.

W internecie dostępne są zamienniki firmy NTY. Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Jaka jest jakość?

Ewentualnie może ktoś podać namiary na sprawdzone źródło części używanych gdzie można by taką belkę kupić?

Pozdrawiam.

scanik

To nie takie hop siup, są tam tuleje itp. Lepiej kup używana w dobrym stanie, wyczyść, pomaluj, zakonserwuj i podmien

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

calypso83

Parę dni temu założyłem wahacze z tylne nty .nie było problemu z wymianą i ustawieniem geometrii czyli jak narazie ok ,resztą wyjdzie w praniu

DINO

ale sa tam już dziury ?? bo ogólnie cały dół lubi być rudy 

bhtom

Witam,

Dziur raczej nie widziałem, ale generalnie lubię "dmuchać na zimne" i zająć się problemem wcześniej.

Pozdrawiam.

DINO

to bym zostawił albo zdjął swoją wypiaskował pomalował piecówą lub raptorem i masz z bani bo kupując inny wydasz tylko kasę a za jakiś czas znowu stres bo ruda 

bhtom

Witam,

Wszystko się zgadza, tylko zdjęcie swojej i malowanie uziemia na jakiś czas auto. Dlatego myślałem kupić używkę, wypiaskować, pomalować i wymienić tuleje, a następnie założyć na auto.

Ewentualnie kupić nową z NTY bo chyba wyjdzie taniej niż kupno i lakierowanie używki.

Pozdrawiam.

scanik
Witam,

Wszystko się zgadza, tylko zdjęcie swojej i malowanie uziemia na jakiś czas auto. Dlatego myślałem kupić używkę, wypiaskować, pomalować i wymienić tuleje, a następnie założyć na auto.
Ewentualnie kupić nową z NTY bo chyba wyjdzie taniej niż kupno i lakierowanie używki.

Pozdrawiam.
Ten zamiennik szybko ruda zje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka