Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rama - rdza jak wyczyścić i zabezpieczyć?


MasterChef

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Dziś na podnośniki u mechanika zobaczyłem, że dzieje się źle. Mocna korozja ramy za tylnym lewym kołem. Prawa strona trochę lepiej. Zamierzam jeszcze zdjąć koło zapasowe bo tam podobno też lubią dziać się cuda. I tutaj moje pytanie lub nawet kilka:

- czy ktoś z Was już sobie z tym radził? Jeśli tak to samodzielnie czy z pomocą fachowca?

- czy możecie polecić kogoś z woj. dolnośląskiego, godnego uwagi, kto podjął by się zrobienia ramy? Może ktoś z Was (kto już to robił) chciałby i mógłby się tego podjąć? Jeśli trzeba mogę podjechać dalej:).

- czy można ogarnąć ramę bez zdejmowania budy?

- no i kluczowe pytanie : jaki mniej więcej koszt?

Wstępnie rozmawiałem z gościem, który może tam wspawać wstawkę...

Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robił szpenio, piaskowanie bez ściągania budy, a potem środki. Przy okazji malowanie zderzaka, nadkoli, rynienek dachowych - suma summarum wyszło około 5000. Trzeba przy tym ocalić numer nadwozia - jest po lewej stronie od słupka trochę w kierunku przodu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, skerim napisał:

U mnie robił szpenio, piaskowanie bez ściągania budy, a potem środki. Przy okazji malowanie zderzaka, nadkoli, rynienek dachowych - suma summarum wyszło około 5000. Trzeba przy tym ocalić numer nadwozia - jest po lewej stronie od słupka trochę w kierunku przodu auta.

Dzięki, a jak dawno robiłeś i jak to teraz wygląda? Myślę o tym żeby to zrobić samemu, w myśl zasady że nikt ci tak dobrze nie zrobi jak ty sam.. No chyba że znalazłby się ktoś naprawdę godny polecenia, ale o to trudno (nawet jeśli chodzi o odzew tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Robiłem rok temu, mechanik standardowo po roku robi poprawki - wizyta u niego jeszcze przede mną, ale auto oglądał i stwierdził że jest lepiej niż się spodziewał ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...