Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kluczyk, centralny zamek POMOCY


Przemekf77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, kupiłem Primerę z 2001 roku 2.0TD, w fajnej opcji itp. Mam do niej oryginalny kluczyk z 2 przyciskami z napisem NATS, ale nie działał, po ok. roku czasu chcę się w końcu za niego zabrać, więc wymieniłem baterię na nową, zostały przylutowane nowe przyciski bo tamte stare były zajechane, dałem nową obudowę i pilot zadziałał 2 razy (otworzyłem auto i zamknąłem) i już nie działał. Zakodować też się nie chce. Przekręcam kluczyk w stacyjce 6 razy, świecą 2 razy kierunkowskazy, gdy przytrzymuję UNLOCK i klikam 3 razy LOCK nic się nie dzieje, a po 120 sekundach procedura programowania się wyłącza świecącymi znowu 2 razy kierunkami. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zamek w drzwiach kierowcy wydaje dziwny dźwięk jak otwieram auto, a jak zamykam jest ok. Mam jeden kluczyk do auta z przyciskami ten co nie chce się zakodować i nie działa. Drugi mam zapasowy bez żadnej elektroniki (płytki). 

Możliwe że to przez ten zamek kierowcy się nie chce zakodować? Dodam że jak sprawdzałem napięcie na płytce w kluczyku gdzie są przyciski to normalnie jest, jak sprawdzam napięcie na przycisku, gdy go wciskam to napięcie spada do 0, jak puszczam to mam około 3V, tyle ile bateria, czyli wydaje mi się że pilot sprawny, nic się z nim raczej nie stało jak był ponad rok nieużywany? Już myślałem że w aucie jakiś sterownik, antena czy coś padło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...