Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła Nissan Juke


Tomasz1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna posiadam Nissan'a Juke z 2010 i nie wiem na jakich światłach mam jeździć. I czy można jeździć na trybie świateł AUTO?

I jeszcze jedno pytanko czy w Nissanie Juke z 2010 jest opcja odprowadzania do domu jak tak to jak ją włączyć? 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli auto jest z 2010 to nie masz swiatel do jazdy dziennej. W tym przypadku nic Ci nie daje wlaczenie trybu ""auto", i tak przez caly czas musisz jezdzic na wlaczonych swiatlach. Co do drugiego pytania, jest taka opcja, przy wył. silnika trzeba przytrzymac swiatla dlugie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz1212 napisał:

To na jakich światłach mam jeździć? Na tych górnych czy na tych środkowych i górnych?

Kolejne pytanie zapewne będzie w stylu - "jak włączyć prawy kierunkowskaz" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś montował lub myślał o zamontowaniu żarówek które mają dwie funkcje, a mianowicie jako żarówki do jazdy dziennej DRL i kierunkowskazy, np.  takie jak są na tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/2w1-swiatla-dzienne-kierunkowskazy-132-x-led-py21w-8122788902?reco_id=60a39513-c5e0-11e9-bebe-246e9680c9a8&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 18:40, Piotr29 napisał:

Gorne to pozycyjne. Swieca sie wraz ze swiatlami mijania. Po prostu wlacz swiatla i jedź..

To wiem ale wkurza mnie to że te światła są NIEWIDOCZNE i za każdym razem jak jest gdzieś policja to mnie zatrzymują i 30 min światła sprawdzają bo ich nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz halogeny możesz wymienić je na takie które mają również funkcję swiateł dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...