Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
369369

wentylator chłodnicy

Recommended Posts

369369

witam serdecznie 

mam pytanie może ktos z państwa pomoże ? spalil mi sie silnik wentylatora chłodnicy Pulsar 1,2 , , czy może ktoś z państawa wie czy wentylator od juka pasuje w zastępstwie?( w serwisie brak !) na domiar złego po awarii  nie mam napięcie na wtyczkach od klimatyzacji i  od chłodzenia wentylatora chłodnicy  ( bezpieczniki ok)  

Piotr

MKa
369369

ok dziękuje ale tylko jeden z nich ma odpowiedni piny , i juz zamówiłem , a co z brakiem napięcia ? jakies sugestie?:)

kravvsebb

Bezpiecznik???

MKa

Bezpieczniki podobno były ok. Pewnie warto sprawdzić okablowanie po drodze. Na wyjściu napięcie jest?

369369

niem mam napięcia na wtyczkach po włączeniu klimatyzacji    jak rowniez  po rozgrzaniu silnika  , niestety nie mam schematu być może to jakaś wspólna część? 

369369

Problem wentylatora rozwiązany okazało się ze upalił się przewód wychodzący z bezpiecznika , dojście kiepskie ale  udało naprawić  , z ciekawości podam żę serwis Nissana w Poznaniu nowy wentylator z obudową wycenił na 1850 pln , którego i tak nie maja na magazynie (nawet w europie ???)  kupiłem wentylator od Juka który jest taki sam  na Allegro za 250 pln  , 

pozdrawiam P.

MKa

Czyli jak myślałem problem z "kablami".

Z ciekawości - który serwis?

ExploRer
W dniu 31.08.2019 o 11:16, 369369 napisał:

Problem wentylatora rozwiązany okazało się ze upalił się przewód wychodzący z bezpiecznika , dojście kiepskie ale  udało naprawić  , z ciekawości podam żę serwis Nissana w Poznaniu nowy wentylator z obudową wycenił na 1850 pln , którego i tak nie maja na magazynie (nawet w europie ???)  kupiłem wentylator od Juka który jest taki sam  na Allegro za 250 pln  , 

pozdrawiam P.

1850 (do1500) wentylator+chłodnica+robocizna

369369

wiadomośc do MKa 

serwis Nissan Polody Poznań Przeżmierowo ul Rynkowa