Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzedam Nissana Primera P12 benzyna 2.0.


Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jestem nowa na forum i zapisałam się na nie ponieważ mam do sprzedania perełekę a wydaje mi się że na ogólnych portalach taka oferta nie trafi bezposrednio do osób zainteresowanych tym modelem. Naszego Nissana Primere z 2006 roku P12 z silnikiem benzynowym sprzedajemy ponieważ dostaliśmy samochód służbowy bo tak to byśmy jeździli nią jeszcze długie lata. Szczególnie że samochód w ostatnich miesiącach był szykowany na jeszcxe długą eksploatację w związku z narodzinami naszego pierwszego dziecka. Zakupione są też nowe opony wielosezonowe. Samochód też jest świeżo po przeglądzie który przeszedł bez jakichkolwiek problemów ponieważ jest utrzymany w super stanie (jego drugim wlascielem był mój tata) także był w naszej rodzinie kilka lat. Polecam z czystym sercem i chętnych do szczegółowych informacji odsyłam pod link ogłoszenia na allegro https://allegro.pl/ogloszenie/nissan-primera-p12-2-0-zadbany-po-przegladzie-8415333162

Bądź o kontakt pod nr 600 823 142 telefon do mojego męża Łukasza. 

Samochód do obejrzenia na Białołęce w Warszawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...