Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V-brace


xsebekx81

Rekomendowane odpowiedzi

W posiadaniu zetki jestem od kilku miesięcy kupiłem taką troszkę zaniedbaną i szykuje pod siebie . Pierwsze kroki to wymiana zawieszenia (wstawię gwintowane teina)  i konserwacja podwozia . Wiem że ta belka jest bardzo ciężko dostępna znalazłem jedynie jakiś zamiennik na ebayu cena przystępna ok 7 paczek. Mam możliwości więc zrobiłem coś innego z blachy 5mm .Parę tygodni na tym smigam i nie ma żadnej różnicy w prowadzeniu auta.

Szukałem w necie za co ta belka jest odpowiedzialna nie wiem czy mam ją może jeszcze jakoś wzmocnić choć na pewno jest solidniejsza niż oryginał   jak by ktoś wiedział to proszę o info .

IMG_20190908_143621.jpg

IMG_20190906_111726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli mowimy o tych bialych zamiennikach to sa bardzo dobre i solidne, ale maja mniejsza tolerancje na skrzywienia i auto pod spodem musi byc prawie takie jak wyjechalo z fabryki.

Ja z 3 miesiace jezdzilem w ogole bez tego, ba! nawet nie wiedzialem jak to nazwac, zeby poszukac haha :D Roznicy nie odczulem, ale pewnie w bardzo agresywnej torowej jezdzie jakas sie pojawi.

Zostaw to swojej produkcji albo bierz to biale. Oryginalne szybko koroduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...