Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana radia czy możliwe


jarekft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na oku mam takie radio

Radio Nawigacja GPS 25915-BV80A

jest to oryginał z juka 2014r a chcę wstawić do x-traila t31 2009r mam teraz 

RADIO CD Clarion 28185-JX05A z BLUETOOTH

patrząc po wtyczkach powinno podejść musiałbym dokupić gps ale to pikuś ważne czy pasuje

zależy mi na kamerze i bt   gps to drugorzędne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to, czy pasuje czy nie, uważam że montaż fabrycznego radia to kiepski pomysł. Zorientuj się, ile kosztuje jednorazowa wymiana karty z mapą, a jak dodam że mapy są mocno nieaktualne, baza POI więcej niż uboga, a baza fotoradarów w nich zawarta woła o pomstę do nieba.

Sugeruję, byś rozejrzał się w bieżącym dziale. Jest sporo przykładów wraz z opisami, gdzie ludzie w różnych modelach Nissanów wywalali fabryczne, a w ich miejsce montowali coś, co jest warte wydania kasy.
No ale to tylko moja opinia i sugestia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak pisalem nie zalezy mi na nawi ale.zalezy mi na kamerze zestawie bt fabrycznym i obsłudze oryginalnego suba w kole zapasowym dla tego chcę  oryginał  a cena 400zl to nie kupię nic sensownego bez rzeźbienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do tematu radia. Proszę Was jeszcze o potwierdzenie czy tego typu radio da radę zastąpić to które aktualnie znajduje się w aucie (podstawowy model, który nie obsługuje sterowania z kierowicy i nie ma Bluetooth)? Chodzi mi o "sprzężenie" go z wejściem USB/AUX oraz sterowaniem na kierownicy (nigdzie nie widać przycisku AUX)?image;s=516x361;r=90Co prawda pochodzi z modelu Qashqai, ale ma zmieniarkę i Bluetooth więc to co potrzeba. Pytanie tylko czy da się je spasować z Juke? 

image;s=516x361;r=270

A może lepszym rozwiązaniem byłoby takie jak to?

image;s=516x361image;s=516x361

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest u Ciebie ? daj fotę .

Pierwsze które pokazałeś jest bez aux . jak dobrze poszukasz  to znajdziesz z auxem , wizualnie są podobne ale różnią się szczegółami.

w  drugim padają wyświetlacze (opinie przeczytane na forach).

Przy odrobinie szaleństwa możesz zamontować chinola na androidzie z wi-fi ,navi ,sterowaniem z kiery i innymi wodotryskami z magazynu a Polski za 220-250 zł 

P.S Dziwne że masz kierownicę multi a Twojego radia nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 12:52, MisilYE napisał:

Przy odrobinie szaleństwa możesz zamontować chinola na androidzie z wi-fi ,navi ,sterowaniem z kiery i innymi wodotryskami z magazynu a Polski za 220-250 zł 

 

Cześć a możesz podać link do takiego ciekawe czy ogarnie system bosse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...