Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mata do bagażnika uniemożliwiająca przesuwanie bagażu.


MarcinJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na kilka dni QQ i ma on w bagażniku gumową matę ochronną. Fajna rzecz, bo jak się coś rozsypie / wyleje, można łatwo posprzątać.

Mam coś podobnego w Pulsarze, ale tanie, allegrowe g... które jest twarde i śliskie. Spełnia swoją rolę ochronną, ale niestety w bagażniku wszystko lata, bo zupełnie nie jest to przyczepne, jak w QQ. Podejrzewam, że ASO będzie miało taką matę w wersji cenowej deluxe, dlatego moje pytanie brzmi :

Ktoś zna sprawdzony model takiej maty do kupienia w sieci w wersji gumowej, zapobiegającej przesuwaniu się bagażu w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcinJ napisał:

Mam coś podobnego w Pulsarze, ale tanie, allegrowe g... które jest twarde i śliskie. Spełnia swoją rolę ochronną, ale niestety w bagażniku wszystko lata, bo zupełnie nie jest to przyczepne

Jak tylko stałem się posiadaczem Pulsara, kupiłem dokładnie coś takiego Cool-Liner

Wydałem na nią majątek, ale warta jest swojej ceny. Materiał gruby, wysokie brzegi, bezzapachowy i przyczepny. Nic mi się nie przesuwa i nie lata po bagażniku
40c7a6a543a4bae055b826969202052497c3423dae0c901e1611d323

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. 

Aktualnie mam taką wersję z allegro no i jest bida. Jak mówisz, że tamta jest lepsza, to zdaję się na Twój osąd i zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem która lepsza. No i nie jestem specem od tego asortymentu :). Moją swego czasu kupowałem "w ciemno", ale po latach doświadczeń bym jej nie zamienił na żadną inną.

Zerknij jeszcze na TO. Dywanik tej samej firmy, ale ma w centralnej części jeszcze dodatkową matę antypoślizgową.

pol_pl_Mata-do-bagaznika-do-Nissan-Pulsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jesteś specem, ale masz doświadczenie z danym egzemplarzem a to się dla mnie liczy. To tak jak z jazdą próbną i posiadaniem auta na parę dni - można się zakochać albo wyleczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego.

https://allegro.pl/oferta/mata-dopasowana-do-nissan-pulsar-c13-od-2014-7470957630?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aqueryandcategory&bi_c=ZjlhZDAwYTItZTJlZS00NjAwLWE5Y2YtMjZiMjZkNzdjZGFiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=3de9a55b-360e-41cc-9037-c250b761b2e8

Moim zdaniem lepsza bo ma z boku miejsce żeby coś położyć.

Można jeszcze rozważyć organizer do bagażnika. Ja kupiłem w TK maxxie bodajże i naprawdę się sprawdza bo burdelu w bagażniku nie mam i takie rzeczy jak olej na dolewki czy apteczkę właśnie tam wkładam... 

Edytowane przez kravvsebb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Założona dziś rano Cool Liner proponowana przez Andrzeja. Teraz trochę pojeździć i ocenić, czy warto było. Na pierwszy rzut oka - fajne wykonanie i faktycznie ręka się nawet do tego 'klei' w przeciwieństwie do poprzedniej, z twardego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się kierowałeś to kupując? Za późno napisałem czy kolega Andrzej to po prostu guru w tej materii którego słowa trzeba zawsze brać za pewnik.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kravvsebb napisał:

czy kolega Andrzej to po prostu guru w tej materii którego słowa trzeba zawsze brać za pewnik.. 

Bez przegięć kolego.

Kolega pytał o opinie, więc wyraziłem swoją, podobnie jak i Ty to zrobiłeś. Nie rozumiem skąd twój sarkazm pod moim adresem.
Może niezbyt dokładnie czytałeś moje wypowiedzi, więc pozwolę sobie zacytować w tym miejscu to, co napisałem wcześniej.

W dniu 28.09.2019 o 15:27, Andrzej G napisał:

Nie wiem która lepsza. No i nie jestem specem od tego asortymentu :). Moją swego czasu kupowałem "w ciemno", ale po latach doświadczeń bym jej nie zamienił na żadną inną.

Zerknij jeszcze na TO. Dywanik tej samej firmy, ale ma w centralnej części jeszcze dodatkową matę antypoślizgową.

Nawiasem mówiąc, proponowana przez Ciebie mata mi się podoba, ze względu na "organizer", ale nie mogę komuś zachwalać czegoś, czego nie tylko nie dotknąłem fizycznie, ani nawet nie widziałem na oczy. Tym bardziej, że dla kolegi głównym walorem była "antypoślizgowość", a ten walor właśnie jest głównym atutem mojej maty.
Mam nadzieję, że ochłoniesz ... na przeprosiny nie liczę.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Cię kolego Andrzeju zaskoczę. Nie dość że ochlaniam to jeszcze natychmiast po wstaniu i wejściu na forum spieszę z przeprosinami :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z odpowiedzia - Andrzej potwierdzil antyposlizgowosc maty plus fakt, ze bardziej mi podoba sie jednakowy styl, bez kieszeni i organizerow. Dlatego wzialem. Poza tym mam drobiazgi w malyk koszyku wrzucone.

No i pewnie cena - myslenie drozsze znaczy lepsze. 

Na te chwile jestem zadowolony, faktycznie nic w bagazniku nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A gdyby ktoś szukał jednak organizera zamiast maty to ja polecam taki:

https://allegro.pl/oferta/hama-duzy-organizer-do-bagaznika-40-x-54-x-27-cm-7758854653

Na małe zakupy, mapę, odmrażacz do szyb czy drobne narzędzia sprawdza się :)

W razie czego można go zwiększać lub zmniejszać, pod spodem jest rzep aby nie jeździł po bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś podobnego (chociaż wielkości nie widzę). Firmę musiałbym sprawdzić a kupiłem w TK Maxx. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć i jedno i drugie... I jedno i drugie bardzo się przydaje...

Edytowane przez kravvsebb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak dzisiaj szaleję to szaleję i dodaję co kiedyś TO w bagażniku zamontowałem. Andrzej G napisał:

"Nie wiem która lepsza. No i nie jestem specem od tego asortymentu :). Moją swego czasu kupowałem "w ciemno", ale po latach doświadczeń bym jej nie zamienił na żadną inną.

Zerknij jeszcze na TO. Dywanik tej samej firmy, ale ma w centralnej części jeszcze dodatkową matę antypoślizgową."

 

Ja dodatkowo dokupiłem za ok. 40zł dwa pokrowce do gaśnicy mocowane na rzep do ściany bocznej jak na zdjęciach. Gaśnica nie wala się a jest w każdej chwili dostępna i widoczna.

DSCI1088.JPG

DSCI1089.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...