Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
MarcinJ

Mata do bagażnika uniemożliwiająca przesuwanie bagażu.

Recommended Posts

MarcinJ

Mam na kilka dni QQ i ma on w bagażniku gumową matę ochronną. Fajna rzecz, bo jak się coś rozsypie / wyleje, można łatwo posprzątać.

Mam coś podobnego w Pulsarze, ale tanie, allegrowe g... które jest twarde i śliskie. Spełnia swoją rolę ochronną, ale niestety w bagażniku wszystko lata, bo zupełnie nie jest to przyczepne, jak w QQ. Podejrzewam, że ASO będzie miało taką matę w wersji cenowej deluxe, dlatego moje pytanie brzmi :

Ktoś zna sprawdzony model takiej maty do kupienia w sieci w wersji gumowej, zapobiegającej przesuwaniu się bagażu w bagażniku?

Andrzej G
Godzinę temu, MarcinJ napisał:

Mam coś podobnego w Pulsarze, ale tanie, allegrowe g... które jest twarde i śliskie. Spełnia swoją rolę ochronną, ale niestety w bagażniku wszystko lata, bo zupełnie nie jest to przyczepne

Jak tylko stałem się posiadaczem Pulsara, kupiłem dokładnie coś takiego Cool-Liner

Wydałem na nią majątek, ale warta jest swojej ceny. Materiał gruby, wysokie brzegi, bezzapachowy i przyczepny. Nic mi się nie przesuwa i nie lata po bagażniku
40c7a6a543a4bae055b826969202052497c3423dae0c901e1611d323

• Thanks 1

MarcinJ

Dzięki serdeczne. 

Aktualnie mam taką wersję z allegro no i jest bida. Jak mówisz, że tamta jest lepsza, to zdaję się na Twój osąd i zamawiam.

Andrzej G

Nie wiem która lepsza. No i nie jestem specem od tego asortymentu :). Moją swego czasu kupowałem "w ciemno", ale po latach doświadczeń bym jej nie zamienił na żadną inną.

Zerknij jeszcze na TO. Dywanik tej samej firmy, ale ma w centralnej części jeszcze dodatkową matę antypoślizgową.

pol_pl_Mata-do-bagaznika-do-Nissan-Pulsa

MarcinJ

Może i nie jesteś specem, ale masz doświadczenie z danym egzemplarzem a to się dla mnie liczy. To tak jak z jazdą próbną i posiadaniem auta na parę dni - można się zakochać albo wyleczyć :)

kravvsebb

Ja mam coś takiego.

https://allegro.pl/oferta/mata-dopasowana-do-nissan-pulsar-c13-od-2014-7470957630?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aqueryandcategory&bi_c=ZjlhZDAwYTItZTJlZS00NjAwLWE5Y2YtMjZiMjZkNzdjZGFiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=3de9a55b-360e-41cc-9037-c250b761b2e8

Moim zdaniem lepsza bo ma z boku miejsce żeby coś położyć.

Można jeszcze rozważyć organizer do bagażnika. Ja kupiłem w TK maxxie bodajże i naprawdę się sprawdza bo burdelu w bagażniku nie mam i takie rzeczy jak olej na dolewki czy apteczkę właśnie tam wkładam... 

Edited by kravvsebb