Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 YD22 wtryski od 139KM do 126KM


kbat

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety musisz mieć AU600, kiedyś to przerabiałem a pamiętam, że jest problem z dostępnością tych wtryskiwaczy. Masz 2.2di  czy pierwszy rocznikowo 2.2 dci? Ja miałem obie wersje, obie rok 2002 i obie miały jeszcze wtryskiwacze AU600.  AW400 nie podeszły, tak stwierdził mój mechanik bo te akurat łatwo szło dostać, musiałem szukać AU600. 

U mnie był ewidentnie padnięty jeden wtryskiwacz, słuchać go było jak stukał. Jak nie masz jeszcze tragedii to spróbuj wyczyścić Liqui Moly diesel spulung (nie pamiętam jak dokładnie to się pisze) i dodawaj olej 2T do paliwa, ja tak robiłem i przez następne parę lat nie miałem problemów przynajmniej z wtryskiwaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam auto, które nie odpala i 3 wtryski do wymiany YD22 (di) 129 KM (93kW) - na cewce za duży opór.

W katalogu są też wtryski AW421 (AW42A) do 93kW, ale też nie mam pewności czy podejdą zamiast AU600.

 

wtryski YD22.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj Vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nr. Vin wychodzi tylko AU600 i żaden inny zamiennik, więc raczej nic innego nie podejdzieIMG_20191005_210323.thumb.jpg.b4cb7773353ac29f7494df443af0a9eb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wtryski powinny być i jakie są, to wiem.

Ale co się stanie jak zamontuję od silniejszej lub nowszej wersji - oto jest pytanie!

Dzisiaj wyciągnąłem wtryski 16600 AU600 i wszystkie mają zapieczone końcówki wtrysku o symbolu DLLA148P800.

Ciekawe jakie są w AW4...? Kto wie proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Ty wiesz, ale jak podchodzi część z innym numerem to jest to zaznaczone. Podobnie było w innym temacie. W T30 też ktoś próbował wstawić wtryski z dCi do di. Oba silniki CR a inna charakterystyka działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...