Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PATHINDER R50 SPRĘZYNY PRZOD NIE MA NIGDZIE?


Czarnylopez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem nowym nabywcą Pathindera R50 3.3 v6 .Mianowicie zapisałam się na to forum bo jest to mój pierwszy Nissan. W Dodatku trochę wynalazek.i potrzebuje trochę informacji.Nigdzie nie mogę kupić sprężyny do przodu.nie wiem czemu ale problem sie przeciąga w czasie.wszystkie co zamówiłam wraz ze znajomym mechanikiem przychodzą nie te co powinny być.powinny byc zwezane u góry (stożkowe) przeszukalem neta i nic.moze jest ktos co poradzi na to albo od jakiegos innego modelu pasują?będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Proponuję zakup sprężyn lovells. Ja w swoim mam i podniósł się znacznie i pasują po lekkim szlifie zakończeń idealnie. Wiem że kayaba też robi seryjne do r50. Mogę sprawdzić dokładnie indeks kyb jak będę w pracy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.dziekuje za odpowiedź.chetnie bym wymienił i podniosła autko troszkę.ale mam cale nowe zawieszenie sprężyny tył nowe i amory x4 i szkoda mi trochę inwestować.z KYB nie jestem pewien czy są jak tak to poprosił bym nr. Spręzyna jest stożkowa góra 15.1 dół  18.1 wysokość 397mm grubość 15.25 znalazłem firmy spigen ale sa nie dostępne, w USA są bo dzwonilem do sklepu 225dolarow za komplet.ale jak bys byl tak miły prosze sprawdz te KYB.dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...