Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

niska jakość części zamiennych oraz nieprawda w katalogu Renault


michaell

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ze względu na fakt, że jeszcze nissanem mam zamiar trochę pojeździć to wymieniam regularnie części które wymagają naprawy

Dwa lata temu wymieniłem półoś lewą, uszczelkę kupiłem zamiennik w sklepie motoryzacyjnym za jakieś śmieszne pieniądze. 

We wrześniu zauważyłem że kapie od przegubu wewnętrznego półosi.  Winna uszczelka. Postanowiłem na oko kupić oryginał w Renault za 42 zł bo w nissanie koszt 120 zł

Według informacji w katalogu renault uszczelka 383421561R się nie nadaje do nissana ;) ja założyłem i jest ok. 2 tygodnie 350 km zrobione nic się nie leje.

2. Części zawieszenia zamienniki są tak słabe ze szkoda pieniędzy na serwis. Po testach wraz z kolegą co ma primere stwierdzamy, że tylko niemiecka firma LEMFORDER produkuje części trwałe. Reszta to jakość śmieciowa. 

 

IMG_3748.jpg

IMG_3749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nadziałem ,jak kupowałem "tańsze" łożyska do kół,po tygodniu zaczęły wyć,wniosek,że nie warto oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poszedłem kupować zawór EGR i uszczelkę tego zaworu do serwisu Renault to obsługa robiła wszytko żeby mnie zniechęcić i odwieść od tego zamiaru mówiąc że kilometr dalej jest ASO Nissana

 ostatecznie kupiłem EGR 82 00 542 997 i uszczelkę 82 00 801 147 - od tamtej pory zrobiłem już 20 tyś km i wszystko działa aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...