Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

reflektory przednie tyc czy depo


bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

 Depo. Fakt, mają odbłyśniki soczewek plastikowe (ori Valeo ma odbłyśniki metalowe, nadające się do regeneracji), ale nie wkładając żarówek o zwiększonej mocy (+ ileś tam procent), posłużą trochę. Kupuj u sprawdzonego dostawcy, bo zdarzają się problemy z ustawieniem świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem reflektory marki Depo (nie do Almery, do drugiego samochodu) i powiem szczerze, że początkowo obawiałem się o ich jakość. W porównaniu z oryginałami widać różnicę jeśli chodzi o jakość wykonania. Dodatkowo kupiłem też do nich nowe żarówki Boscha. I co się okazało ? Po montażu i bezproblemowym wyregulowaniu lamp na stacji diagnostycznej, pięknie świecą. Jestem bardzo zadowolony, więc mogę polecić lampy Depo. Sprawdzony i dobry zamiennik. Ciekawe tylko jak wytrzymają próbę czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem depo.

Po 8 dniach doczekałem się dostawy lamp.

Z pomocą syna który świecił mi latarką bo wymianę robiłem w ciemnościach i podłączeniu własnej instalacji od swoich przekaźników 

byłem bardzo zadowolony bo było już widać efekt.

Wymieniłem od razu żarówki od postoju na nowe Philips whitevision a mijania na Osram night breaker laser next generation.

Na następny dzień podjechałem na stacje diagnostyczną aby ustawić światła.

Nie było najmniejszego problemu.

Tego samego dnia czekała mnie wyprawa do Radomia.

Wracając już w ciemnościach doceniłem jakość lamp.

Jazda na tych lampach z długimi i przeciwmgielnymi to sama przyjemność.

Odległość ze 400 m i tunel światła.

Więc jeśli ktoś ma dylemat czy kupić zamiennik czy dalej męczyć się ze starymi kloszami to powiem że warto zmienić.

Teraz następny krok to wymiana lamp przeciwmgielnych i dołożenie przekaźników.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak koś jeszcze szuka to mam dwa orginalne reflektory w fajnym stanie z metalowymi wkładami soczewek na sprzedaż. Oddam w jakiś dobrych pieniądzach bo mi leżą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sonic napisał:

Jak koś jeszcze szuka to mam dwa orginalne reflektory w fajnym stanie z metalowymi wkładami soczewek na sprzedaż. Oddam w jakiś dobrych pieniądzach bo mi leżą

 

Czyli jakie to są? Jak świecą i ile byś sobie życzył? Potrzebowałbym do N16 po lifcie, 1.5 PB, bo Depo świecą już żałośnie, a lewy to tragicznie(tylko mijania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...