Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamykanie drzwi po paru minutach


TommekG

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłem że zaczęła mi działać taka funkcja że jak wysiądę z samochodu to po paru minutach drzwi same się zamykają. Mam więc z tym parę pytań . Czy ktoś u siebie to ma  ? Czy można to wyłączyć ? Czy samochód zamknie się gdy klucze są w środku poza stacyjką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Notku też nie wiedziałem o jej istnieniu dopóki nie zacząłem, siedząc w środku, zabawiać się pilotem. To działa gdy otworzysz wcześniej zamknięte drzwi pilotem. Po trzech minutach zdaje się domykają się automatycznie, zapewne na wypadek gdybyś odchodząc od auta przez omyłkę nacisnął otwieranie lub zapomniał je ponownie zamknąć. Niestety gdy kluczyki będą leżeć poza stacyjką też zadziałają i zamkną się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qaśka ma taką funkcję blokowania drzwi  odblokowanych pilotem a fizycznie nie otworzonych.Jak piszesz u Ciebie zamykają-blokują się drzwi po wysiądnięciu ,to chyba jest powiązane z alarmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cezzar1 napisał:

Nie masz jakiegoś dodatkowego alarmu? Nie ma raczej takiej funkcji w standardzie.

Nie nie mam nic poza tym. Centralny zamek z kluczyka i więcej nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 14:22, MisilYE napisał:

Qaśka ma taką funkcję blokowania drzwi  odblokowanych pilotem a fizycznie nie otworzonych.Jak piszesz u Ciebie zamykają-blokują się drzwi po wysiądnięciu ,to chyba jest powiązane z alarmem

Wczoraj sprawdziłem mam taką funkcję a nie posiadam alarmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo-zamykanie się drzwi występuje zdaje mi się z systemem anty napadowym ,ale to następuje podczas jazdy .(jest to opisane w instrukcji) 

Jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi :rolleyes:  A z taką funkcją jak Twoja ja się nie spotkałem .Może jest osiągalna w czeluściach komputera pokładowego tak jak tryb skandynawski świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 12:16, MisilYE napisał:

Samo-zamykanie się drzwi występuje zdaje mi się z systemem anty napadowym ,ale to następuje podczas jazdy .(jest to opisane w instrukcji) 

Jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi :rolleyes:  A z taką funkcją jak Twoja ja się nie spotkałem .Może jest osiągalna w czeluściach komputera pokładowego tak jak tryb skandynawski świateł.

Posiadam też ten tryb skandynawskich świateł. Po przekręceniu kluczyka świecą się światła odrazu. Powiem że jak dla mnie bardzo przydatna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...