Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Słabo grzeją lusterka , kierownica i fotele


PSCon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Koledzy,

Czy jest ktoś z Was z Wrocławia lub okolic i ma Xtrail'a w wersji Tekna ? Pytam bo wydaje mi sie ,że słabo grzeją lusterka , kierownica i fotele i chciałbym porównać . Serwis we Wrocławiu to masakra .....kierownica troszeczkę grzeje wiec stwierdzili ze działa :)

Chętnie bym sie przejechał dla porównania inna sztuką bo u mnie wiecznie coś brzeczy itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kierownica nie grzeje za mocno, tak "odpowiednio" bym powiedział, gdzie przy bliskich zeru stopniach po kilku minutach raczej wyłączam.

Fotel odpalony na light podobnie jak kierownica, w wersji High grzeje w tyłek za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kierownica po kilku minutach ( przy stopniach równych 0 ) dopiero się rozgrzewa. Grzeje głównie na dole i na górze - nie równo na całym obwodzie. Fotel używam tylko na HI - mogę jeżdzić cały czas na włączonym bo nigdy nie jest za ciepło - w porównaniu do audi, VW jak mialem na max to musiałem wyłaczyć bardzo szybko bo bylo za gorąco .... A jak lusterka ? Czujesz ciepło jak dotykasz ? U  mnie również słabo grzeja ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka ogrzewane mają odparować rosę, szron i lód. Nie maja grzać rąk :-) Moja kierownica grzeje tak sobie. Ech, dałbym wiele, żeby ją zamienić na podgrzewaną przednią szybę...:-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka j.w. - w zupelnosci wystarczy to co jest bo spelniaja swoja role

Fotele grzeja na Hi dosyc dobrze i musze wylaczac po jakims czasie bo "przypala" mi zadek

Macie moze podobnie, ze jak wlaczacie kierownice (grzanie) to jakby nie dzialaly fotele albo bardzo slabo (tez ogrzewanie) ?

Kierownica sama daje jakos rade, bez szalu ale dogrzewa i mnie to akurat wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karibox1 napisał:

tak ma być. to nie są oddzielne obwody.

Kierownica i fotele? To jak wytłumaczyć osobne wyłączniki (w dodatku 2 zakresowy dla foteli)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 21:05, karibox1 napisał:

mogą być osobne włączniki

To jak w takim razie to działa, że są osobne wyłączniki i to zakresowe a grzanie powiązane? Może bardziej chodzi o sterowanie poborem mocy i sterownik jak wykryje włączenie obu to tak manipuluje prądem aby jakiejś wartości nie przekroczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/11/2019 at 5:39 PM, karibox1 said:

tak ma być. to nie są oddzielne obwody.

hm, dziwna odpowiedz.

Co znaczy tak ma byc?

Wlasnie nie powinno tak byc a to, ze producent przyoszczedzil i podlaczyl do jednogo obwodu kilka roznych (obciazajacych) systemow/uzadzen nie oznacza ze tak ma byc.

Ja wiem, ze tak zrobili zeby chronic uklad przed przeciazeniem ale nie "tak ma byc" dobrze zrobiony uklad.

Dodawanie funkcji na pograniczu funkcjonalnosci to jest jednakdziadostwo, powinny byc oddzielne obwody i w pelni funkcjonalny system a nie "prowizorka" byle nowe funkcje sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...