Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG w Z51 w podwoziu?


Rosy

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzamy się do zakupu pierwszego Nissana który zastąpi mam wysłużoną CR-Vkę która ma 330k na przejechane, w tym połowę na gazie.

Kusi nas m.in. Murano ale martwi mały bagażnik i (wiadomo) duże spalanie. Czy daje radę w nim bezpiecznie zamontować butlę w podwoziu, żeby normalnie wozić zapasówkę i subwoofer w bagażniku? Co z kołem zapasowym robią ci, którzy pakują butlę w koło? Wozicie sam zestaw naprawczy?  Boję się tego rozwiązania nawet z dobrym assistancem. 

No i ceny. Ktoś pisał parę lat temu, że zamontował STAGA 70 litrowego za 4k PLN. Czy to jest realne, żeby coś takiego zrobić dobrze w Warszawie w tej cenie? I czy 70l wchodzi w koło czy pod podwoziem?

Sorry, że tyle pytań ale wolimy wiedzieć teraz niż po zakupie. Skłaniamy się bardziej do X-traila ale ten Murano tak kusi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź sobie do auto-dakar w Warszawie na ul. Mechaników tam rozwieją wszystkie Twojej wątpliwości odnośnie montażu LPG.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, natomiast pomimo tego, że jestem ze Śląska o auto-dakar słyszałem same dobre opinie. Podobno gaz mają w żyłach zamiast krwi

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...