Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja, menu po Polsku w nissan murano + vin


tomikraknh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ponieważ nie miałem za dużo czasu jak i też na szybko nie zauważyłem tematu do przywitań ,witam wszystkich w tym temacie :)

I kieruje do Was ogromną prośbę w sprawie nawigacji

Posiadam nissan murano 2011 to jest z51 sprowadzone  z niemiec i bardzo chciałbym o ile to możliwe mieć wszystko po Polsku

Nawigacja + obsługa czy to możliwe i gdzie ktoś to może zrobic w krakowie i okolicach ?

i druga sprawa jako ze pierwszy raz w życiu wsiadłem do nissana, wcześniej 15 hond ,pytanie czy można sprawdzić w aso nissan historie auta 


pozdrawiam serdecznie

tomasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,
Też mnie czeka aktualizacja navi. Szukałem firmy i znalazłem, nazywanie ,uczymy auta mówić po polsku, wpisz w google, zaśpiewali 1500 zł z dojazdem i robotą, są z Mazur,całe menu po polsku i navi też po aktualizacjach, zastanawiam się tylko co z przyciskami , po angielsku, bi ich nie wymieniają.
Na razie jest tłumacz Google przez aparat, fajna sprawa, o chyba się przyzwyczaję, ale nawi trzeba zrobić.

Na pewno nie kupuj navi w nissanie, gościu z ASO mi powiedział że są beznadziejne.



Wysłane z mojego Kruger&Matz Drive 5 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chodzi ovin kolego to ja sobie przed kupnem wykupiłem całą historię od jednego z takich serwisów internetowych co się tym zajmują, zapłaciłem 70 zł on linę.

Po zakupie autka podjechałem do ASO i na podstawie już mojego dowodu nanieśli zmiany w systemie swoim.
Po takiej rejestracji w systemie rejestrujesz autko w ,you niśsn, taka apka i jednocześnie nabywasz prawo do dodatkowych zabatów w ASO na oryginalne części.
Pozdro

Wysłane z mojego Kruger&Matz Drive 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

a czy ktoś posiada ,odsprzeda książkę serwisową w języku polskim ? lub w pdf może sprzedać podesłać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod ten temat. Jakiś czas temu tato sprowadził sobie ze stanów Nissana Murano Z52.

Menu oczywiście jest po angielsku, jest karta MMC z oznaczeniem USA. W domu sprawdzę, co jest na tej karcie, ale czy jest gdzieś menu, czy nawigacja na Polskę?

Czy tutaj wgrywa się mapy na kartę MMC za pomocą DVD w aucie? W serwisie kiedyś chcieli 1000 zł za taką kartę :/

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...