Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Y61 2.8 1999r brak komunikacji z ds150e


czakGr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Po zakupie patrola nie mogę połączyć się z ecu..próbowałem ske połączyć poprzez ds150e i elm327.. Nic nie dało rady.. Stare auto a jednak problemowe o diagnostykę.. Jaki komp ogarnia temat bo narazie jestem w kropce a szukałem wszędzie w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czakGr napisał:

 Stare auto a jednak problemowe o diagnostykę.. 

dlatego jest problem do tego to "traktor" czyli tym bardziej problem

sprawdź na liście czy masz swój model no i czy ds150 to alliexpresowy czy ori a o ELM-e zapomnij jak by to była bezyna to jeszcze jakaś szansa na podgląd by występowała 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interfejs napewno z Chin.. Z żadnym autem nie miałem problemu. No i jest pierwszy. Cały czas też myślę nad zakupem kolejnego interfejsu w przystępnych pieniądzach... Jakieś propozycje? Czym się łączycie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czakGr napisał:

Z żadnym autem nie miałem problemu. 

benzynowym ewentualnie nowszym "traktorem"

 

raczej żaden tani tego nie ogarnie ale można spróbować kupić consulta I i wtedy zobaczyć co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy czytam posty, że ktoś łączy się do diagnostyki i problemu nie ma.. Ale nie jest napisane jakim interfejsem tylko problem głębszy z silnikiem jest opisywany. Ale widocznie da się... Droższy? Pojęcie względne.. Parę tysięcy wydawać do podglądu i analizy nikt nie chciałby.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...