Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nowy pulsar


Shamack

Rekomendowane odpowiedzi

patrze na oferty nissana na 2020 i pulsara w ie brak.moze nie jest super extra ale przy 60.000 km jeszcze nigdy nie zawiodl mnie.tfu..tfu..

Screenshot_20191029_195654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewałeś jak firma wprowadzając samochód na rynek działa na jego szkodę, nie poświęcając mu ani sekundy w kampanii reklamowej? Pulsara nie robią od ponad roku a Ty teraz się obudziłeś :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co ja kupię za kompakt za jakieś 7-8 lat, bo wygląda na to, że nie Nissana. Debilna moda na crossover i głupia polityka firmy, a szpetny juke się sprzedaje, mimo, że mały, a w środku wygląda jak g. Nowa seria wygląda ciut lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Andrzej G

Almerkę N15 (1998 r) użytkowałem 16 lat. Odsprzedałem ją tylko dlatego, że nie miała klimy, a ewentualny "domontaż" manualnej w ASO przekraczał w tym momencie niemal 2 krotnie jej wartość rynkową. Jedyny wkład w przeciągu 16 lat, to jedna żarówka pozycyjna. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale słowo zucha. Przy przebiegu ok. 126 tys nawet klocki i tarcze były oryginalne.

Wiem, że we współczesnych samochodach to wynik nieosiągalny, ale jestem pełen nadziei że Pulsarek będzie dla mnie równie pozytywnym doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...