Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Eksploatacja nissan murano 2,5 dci


tomikraknh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poniewaz w zyciu jezdzilem ,jezdze 15stą hondą i teraz wpadł nissan tak nie znam sie kompletnie na swoim nowym nabytku .Dlatego zwracam się do Was z pytaniem

mam przebieg 172 tys . Jak w silniku z51 2,5 dci rok 2011 wyglada sprawa z rozrządem ? 

jak wypalać filtr dpf, gdzieś zdążyłem doczytać ,ze nie ma kontrolki która informuje o wypalaniu.MAm skrzynie atomatyczną i jak to chociaż profilaktycznie powinno się wypalać poradźcie prosze

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 13:33, tomikraknh napisał:

Witam

poniewaz w zyciu jezdzilem ,jezdze 15stą hondą i teraz wpadł nissan tak nie znam sie kompletnie na swoim nowym nabytku .Dlatego zwracam się do Was z pytaniem

mam przebieg 172 tys . Jak w silniku z51 2,5 dci rok 2011 wyglada sprawa z rozrządem ? 

jak wypalać filtr dpf, gdzieś zdążyłem doczytać ,ze nie ma kontrolki która informuje o wypalaniu.MAm skrzynie atomatyczną i jak to chociaż profilaktycznie powinno się wypalać poradźcie prosze

pzdr

 

Witam. Nikt nic nie wie nie ma posiadaczy dieslow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Ja mam 2.5 dCi 2010 z51.
Mam kontrolkę.
Poczytaj w instrukcji.
Zaświeci się jak trzeba.
Ale przy włączaniu ,on, powinne na chwilę zaświecić się wszystkie lampki, jest to tzw test systemu
Hej

Wysłane z mojego Kruger&Matz Drive 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...